Omega, 2022 Kadın Koleksiyonunu Momo Bdrm’da Tanıttı

Omega, 2022 Kadın Koleksiyonunu Momo Bdrm’da Tanıttı Omega, 2022 Kadın Koleksiyonunu Momo Bdrm’da Tanıttı

İsviçreli saat üreticisi OMEGA, 18 Ağustos akşamı MOMO BDRM’da gerçekleşen özel bir gecede kadın saat koleksiyonunu tanıttı. Geceye aralarında Engin Altan Düzyatan & Neslişah Alkoçlar, Ece Şirin & Cemil Dinçmen, Ece Sükan, Hande Can, Eda Evliyagil & Sarp Evliyagil, Bahar Şer, Özge Özder & Sinan Güleryüz, Mina Ceran, Tolga Sezgin, Alican İçöz’ün de olduğu isimler eşlik ederken, DJ Ezgi Taşçeviren de setleriyle kutlamaya renk kattı.  

OMEGA,yeni gerçekleştirdiği siyah beyaz portre ve video dizisi çekimi ile ilham verici kadın marka elçilerinin benzersiz kişiliklerini gözler önüne seriyor. Bu samimi kampanyada, her kadın marka elçisi, kendi seçtiği OMEGA saati ve hayatının temelini oluşturan sözleriyle yer alıyor.
OMEGA Türkiye, Mert Ünlü ve Anıl Köprülü ev sahipliğinde gerçekleşen davette konuklar koleksiyonu yakından inceledi.

My Choice, OMEGA'nın kadınlarla olan tarihi bağının en sonuncusu. 100 yılı aşkın süredir OMEGA, sunduğu güvenilir, çekici ve çok yönlü kadın saatleri ile hemşirelerden havacılara, sanatçılardan oyunculara kadar farklı sektörlerden kadın isimleri destekliyor.
OMEGA, günümüzde dünya çapında güçlü kadın yıldızlar tarafından temsil edilmekten gurur duyuyor. En son çekim için markanın yıldızları arasına oyuncu Nicole Kidman, Zoë Kravitz, So-hee Han ve Dongyu Zhou'nun yanı sıra model Kaia Gerber, Kiko Mizuhara ve efsanevi atlet Allyson Felix katıldı. Bu çekim ile yıldız isimler tarzları ve söylemleri ile kendilerini ifade etmeleri için onlara tanınan özgürlük sayesinde gerçek karakterlerini yansıtma fırsatı buldular.
Ruh, yetenek, güç ve güzellik… Farklı geçmişlerden ve farklı disiplinlerden gelen bu yetenekli kadınların hepsi kendi alanlarında mükemmelliği yakalamış isimler. Ortak noktaları ise başarılı olma dürtüleri, deneyime olan açıklık ve kaliteye duydukları tutku.
Ortaya çıkan bu yeni çekim, klasik ama sürükleyici portrelerden oluşan bir seçki sunuyor. Tüm bu yıldız isimler kamera önünde hem bugün oldukları kadını hem de geleceğe duydukları güveni yansıtıyorlar. Hayatın her kesiminden kadınlarda olduğu gibi, hayat onları nereye götürürse götürsün, OMEGA her anlarını kutlamak için bu yolculukta onlara eşlik edecek.