Özel Etkinliklerin Elegan Adresi: Oligark İstanbul

Özel Etkinliklerin Elegan Adresi: Oligark İstanbul Özel Etkinliklerin Elegan Adresi: Oligark İstanbul

İstanbul’un en gözde yeme-içme, eğlence ve etkinlik mekanı Oligark İstanbul, özel günlerinize de ev sahipliği yapıyor. Kurumsal etkinlikler, şirket yemekleri, basın lansmanları, kahvaltılı toplantılar, doğumgünü kutlamaları gibi  farklı seçenekleri benzersiz manzarasıyla sunan Oligark İstanbul, geniş bir yelpaze sunan mutfağı ile de özel günlerinizi unutulmaz kılıyor.  

Kuruçeşme Halide Hanım Korusu’nun karşısında yer alan ve İstanbul’un eşsiz manzarasına sahip konumuyla fark yaratan Oligark İstanbul, her köşesinde sunduğu ayrıntılar ile kendinizi özel hissettirirken özel günlerinizde de iz bırakacak davetlere imza atıyor.

Bistro düzende 350-500 kişi, yemekli düzende 150- 250 kişi ağırlama kapasitesine sahip mekan kurumsal etkinlik, iş yemekleri, lansman, doğum günü gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Kapısından içeri adım attığınız andan itibaren sizi ayrıcalıklarla karşılayan Oligark İstanbul, evlilik teklifi yapacak çiftlerin de başını döndürecek bir manzaraya sahip.  

Sıra Dışı Bir Lezzet Deneyimi
Oligark İstanbul, manzarasının ve romantik atmosferinin yanı sıra farklı lezzetleri ile de öne çıkıyor. Oligark İstanbul’un hem modern hem de geleneksel lezzetlerden oluşturduğu menüsünde ev yapımı tütsülü somondan zeytinyağlı enginar göbeğinde iç baklaya, deniz mahsullü linguine ve kömür ateşinde yaprak antrikot’a kadar birçok seçenek yer alıyor. Sunum ve lezzetleriyle konuklarına kusursuz anlar yaşatan Oligark İstanbul, tadına doyulmaz bir gastronomik deneyim sunuyor.