Piano Piercing House Cafe, Yenilikçi Tarzıyla Antalya’da Açılıyor

Piano Piercing House Cafe, Yenilikçi Tarzıyla Antalya’da Açılıyor Piano Piercing House Cafe, Yenilikçi Tarzıyla Antalya’da Açılıyor

Piano, sıra dışı bir yeniliğe imzasını atarak Piano Piercing House Cafe’yi, Antalya- Muratpaşa’da, ağustos ayı içerisinde açıyor. Piercing uzmanlarından her türlü bilgiyi alabileceğiniz Piano Piercing House Cafe’de yüzlerce tasarımın arasından istediğiniz tasarımı enfes kahveler eşliğinde seçebilir, vip stüdyolarda uygulama yaptırabilirsiniz.  

Zamanda çizginin dışına çıkan, kendi özgün ve özgür ruhunu tasarımlarına yansıtarak
kalıpların dışında bir mücevher markası olan Piano, Antalya’da eşi bulunmayan bir konsept ile sıra dışı yeniliklere imzasını atıyor. Yaratıcı, bağımsız insanların bir araya gelip sohbet edebilecekleri, kendilerini özgürce ifade edebilecekleri bir alan olarak Piano Piercing House Cafe, Antalya’nın en güzel lokasyonlarından biri olan Muratpaşa’da, ağustos ayı içinde açılıyor. Enfes kahve kokuları eşliğinde piercing uzmanlarından her türlü bilgiyi alabileceğiniz Piano Piercing House Cafe’de yüzlerce tasarımın arasından tarzınıza en uygun olanları seçip, steril ortamda ve vip stüdyolarda uygulama yaptırabilme olanağı sunuluyor. Mücevherde hep yenilikçi olan ve farklı tarzları deneyerek yeni konseptlerin peşinden koşan Piano, Piano Piercing House Cafe ile sizleri yepyeni bir deneyime davet ediyor.