Pınar Bent’ten Muhteşem Gelinlik Şovu

Pınar Bent’ten Muhteşem Gelinlik Şovu Pınar Bent’ten Muhteşem Gelinlik Şovu

Gelin Damat Dergisi tarafından düzenlenen “5. Gelin Damat Fashion Day 2021” Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirildi. İki gün süren etkinlikte çok sayıda modacının gelinlik ve damatlık tasarımları sunulurken etkinliğin son defilesinde gelinlik modasının öncüsü Pınar Bent’in tasarladığı gelinlikler ünlü mankenlerin sunumuyla muhteşem bir şovla sergilendi. Defilenin finalinde ise başarılı TV sunucusu ve programcısı Zahide Yetiş gelinlikle podyuma çıktı ve adeta ünlü mankenlere taş çıkarttı.  

Gelin Damat Dergisi tarafından düzenlenen 5.Gelin Damat Fashion Day 2021, Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirildi. Moda günlerinin son gününde ve son defilesinde ise ünlü modacı gelinlik tasarımcısı Pınar Bent rüzgârı esti. Gelinlikleri ile ilgi gören modacının defilesinde İvana Sert, “2018 Best Model of The World” birincisi Faslı model İman Casablanca, Didem Taslan, Ceylan Çalgan, Duygu Cerit,  Beyrut’ta düzenlenen “Miss Europe 2021” güzellik yarışmasında üçüncülük tacı giyen Duygu Çakmak da podyuma çıktılar. Defilenin finalinde ise ünlü TV programcısı ve sunucusu Zahide Yetiş’de gelinlik giyerek ilk kez manken olarak podyuma çıktı. Ünlü ve profesyonel mankenlere taş çıkartırcasına sürpriz şekilde podyuma çıkan Zahide Yetiş büyük alkış aldı. Defilenin ardından Pınar Bent, pandemi nedeniyle büyük bir özveri ile çalışan ve önümüzdeki günlerde evlenecek olan üç sağlık çalışanına gelinlik hediye edeceğini açıkladı. Bunu bir teşekkür ifadesi olarak hediye edeceğini belirten Pınar Bent, finalde Zahide Yetiş’in giydiği gelinliğin de hediye gelinliklerden biri olduğunu söyledi.
 
Pınar Bent’ten Muhteşem Gelinlik Şovu Pınar Bent
Pınar Bent’ten Muhteşem Gelinlik Şovu Gülşah Yalçın Bozkurter
Pınar Bent’ten Muhteşem Gelinlik Şovu Sonay Gökhan Öztan
Pınar Bent’ten Muhteşem Gelinlik Şovu Naz Kamaşak
Pınar Bent’ten Muhteşem Gelinlik Şovu Melis &Tevfik Kaan Soyak, Ahu Akın, Muammer Kapucuoğlu, Pınar Bent, Cenk & Aslıhan Özer Dağcı
Pınar Bent’ten Muhteşem Gelinlik Şovu İvana Sert
Pınar Bent’ten Muhteşem Gelinlik Şovu Pınar Bent
Pınar Bent’ten Muhteşem Gelinlik Şovu İvana Sert, Zahide Yetiş, Didem Taslan