Radisson Blu Bosphorus’da Kadınlar Gününe Özel Davet

Radisson Blu Bosphorus’da Kadınlar Gününe Özel Davet Radisson Blu Bosphorus’da Kadınlar Gününe Özel Davet

Kadın gücüne verdiği önemi iş felsefesine yansıtmayı her daim başaran Radisson Hotel Group, 8 Mart Dünya Kadınlar gününe özel organize ettiği davet ile bunu bir kez daha göstermiş oldu.  

İstanbul’un en ikonik manzarasına sahip Radisson Blu Bosphorus otelde gerçekleşen Dünya Kadınlar gününe özel organize edilen çay saatinde misafirler tamamlayıcı tıp uygulamaları içerisinde en popüler yöntemlerden biri olan homeopati yaklaşımı ile daha sağlıklı olmanın yöntemlerini keşfetti. 

Kadın gücüne ve zihnine her zaman önem veren ve bunu ‘Dengeli Liderlik’ anlayışı ile iş felsefesine de yansıtan Radisson Hotel Group, Dünya Kadınlar Gününe özel organize ettiği çay saatinde misafirlerini Radisson Blu Bosphorus’un muhteşem manzarası eşliğinde ağırladı.

Tıp Doktoru ve Homeopat Dr. Levent Buda’nın konuşmacı olarak katıldığı çay saatinde, beden, zihin ve bilinç üçlemesini bütünsel olarak nasıl iyileştirebileceği konuşuldu. 220 yıllık, yan etkisiz bir iyileşme yöntemi olan homeopatinin insan bedenini nasıl güçlendirebileceğini keşfeden misafirler keyifli vakit geçirdi. Konuşmasının sonunda tüm misafirlerin “Dünya Kadınlar Gününü” kutlayan Levent Buda, içinde bulunduğumuz pandemi döneminde bu etkinliğin büyük bir özenle ve titizlikle gerçekleşmesini sağlayan herkese teşekkür etti.

Radisson Blu Bosphorus Hotel’in Genel Müdürü Tobias Ammon ve Radisson Hotel Group Türkiye, Ukrayna, Gürcistan ve Azerbaycan Bölge PR ve İletişim Müdürü Yeşim Doğukan ev sahipliğinde gerçekleşen davette Radisson Hotel Group’un kadın çalışanlara tanıdığı ayrıcalıklara değindikten sonra uzman Doktor Levent Buda da insanı fiziksel, zihinsel ve duygusal bir bütün olarak ele alan, hastalıkların semptomlarını bastırmak yerine herkesin içinde olan iyileştirme enerjisini aktive eden doğal ve yan etkisiz bir tedavi yöntemi olan Homeopati’yi anlattı.