Şehrin Gözde Lezzet ve Eğlence Adresi “Boaz”

Şehrin Gözde Lezzet ve Eğlence Adresi “Boaz” Şehrin Gözde Lezzet ve Eğlence Adresi “Boaz”

Kuruçeşme'de yer alan Boaz, bünyesindeki farklı konseptli restoranları ve barı ile şehrin ayrıcalıklı buluşma adreslerinden biri olarak konuklarını ağırlıyor. Boaz, yenilenen dekoru, ayrıcalıklı hizmet anlayışı ve dünyaca ünlü şef Mahir Çelik, danışmanlığı ile benzersiz lezzetler ve eğlenceli anlar yaşatıyor.  

Çağ değiştiren şehir İstanbul'un kalbinin attığı yer olan Kuruçeşme'de açılan Boaz, 12.00 itibariyle misafirlerini ağırlamaya başlıyor.  Dünyanın en önemli boğazları arasında da yer alan İstanbul Boğazı'ndan adını alan Kuruçeşme Boaz, farklı konseptleri ile adından söz ettiriyor. 
Yenilenen dekoru, ayrıcalıklı hizmet anlayışı ve en önemlisi de şef Mahir Çelik'in, hazırladığı farklı menüler ile bar lounge, meze, balık, et restoranı, sushi ve böcek yer alıyor.

Boaz Rooftop, Boaz House ve Boaz Live isimli 3 mekandan oluşan konsepte Boğaz manzarasına hakim ve 12.00 itibariyle hizmet vermeye başlıyor. Gün batımına kadar manzaranın keyfini sunan bar & lounge’ta, akşamları da yerli – yabancı ünlü DJ performansları öne çıkıyor.

Boğaza Nazır, Balık ve Et Keyfi: Boaz Rooftop

Yaklaşık 150 kişilik kapasiteye sahip olan Rooftop, Et, Balık, Böcek, Kerevitli Paella, Deniz Mahsüllü Paella ve birbirinden güzel mezeleri ile özenle hazırlanmış tatlarını konukları ile buluşturuyor. Boğaz’ı boydan boya gören geniş ön cephesi ile kusursuz bir ambiyans sunan Boaz Rooftop,  iş yemeklerinin önemli noktalarından biri olarak öne çıkıyor. Yine bu alanda bulunan şarap kavı ve şarap tadım alanı, yenilenen Boaz Rooftop ayrıcalıklardan biri olarak öne çıkıyor.

Eğlencenin adresi: Boaz House

Kuruçeşme Boaz'ın orta katında bulunan Boaz House, açılır tavanı ve mekanın imzası renkli ağacı ile en dikkat çeken eğlence mekanları arasında yerini aldı. Açıldığı günden itibaren dünyaca ünlü DJ'leri ağırlayan Kuruçeşme Boaz'ın yeni trend mekanı olan Boaz House'de hem yemeğini yiyebiliyorsunuz hemde eğlencenin zirvesine çıkabiliyorsunuz. Şimdiye kadar Damian Lazarus, Carlita, Kdoch, Adam Port, Nu gibi dünyaca ünlü DJ'lerin performans sergiliyor.

Canlı Müzik: Boaz Live

Mekanın giriş katında bulunan Boaz Live, haftanın 6 günü açık olarak hizmet veriyor. Dünya mutfağının yanı sıra, spesiyal menüsü ile dikkat çeken Boaz Live'da, Salı günleri Yaşar, Çarşamba günleri Dicle Olcay, perşembe günleri Özlem Başar, Cuma günleri Ceynur, Cumartesi günleri Seda Mete, Pazar günleri ise Bendeniz sahne alıyor.

Boaz grubunda yer alan Boaz Rooftop, Boaz House ve Boaz Live’ın komple başında Turgay Yıldız, Fatih Yurtyeri ve Cengiz Atasoy bulunuyor.