Serdar Altınbaş-Sumru Mungan: Hayatlarını Birleştirdiler

Serdar Altınbaş-Sumru Mungan: Hayatlarını Birleştirdiler Serdar Altınbaş-Sumru Mungan: Hayatlarını Birleştirdiler

Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Altınbaş, Avukat Sumru Mungan ile hayatını birleştirdi. Mandarin Oriental Boshorus’ta gerçekleşen görkemli düğünü, iş, cemiyet ve siyaset dünyasından birçok seçkin konuk katıldı.  

Altınbaş Holding Onursal Yönetim Kurulu Başkanı Ali Altınbaş ile Muhlet Altınaş’ın oğlu Serdar Altınbaş, 8 Eylül Cuma akşamı, Mandarin Oriental Bosphors İstanbul’da gerçekleşen görkemli bir düğünle Sumru Mungan ile hayatını birleştirdi. Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi olan Serdar Altınbaş ile Tülay-Tamer Mungan çiftinin kızları Avukat Sumru Mungan’ın düğününe, iş, cemiyet, siyaset dünyasından yaklaşık 550 seçkin davetli katıldı.
Düğün kokteyl ile başladı ve sonra nikaha geçildi. Çiftin nikah şahitliğini, Mustafa Süzer, Celal Adan, Zübeyir Altun, Mustafa Türkmen ve Ensar Saral yaptı. Nikahın ardından başlayan yemeğe, ünlü şarkıcı Barbaros ve orkestrasının müziği eşlik etti. Daha sonra sahneye, son dönemlerin gözde şarkıcısı Aybüke çıktı ve seslendirdiği şarkılarla hem çifte hem de konuklarına eğlenceli saatler yaşattı.
Düğünde Sumru Mungan, Ellie Saab imzalı gelinliğiyle göz kamaştırırken Serdar Altınbaş da Vakko imzalı smokiniyle çok şıktı.
Serdar Altınbaş ile Sumru Mungan, yaklaşık bir yıl önce, bir düğünde tanışıp flört etmeye başladı. İki ay önce nişanlanıp evlilik yolunda ilk adımı atan çift, cuma günü de ömür boyu mutluluk için “evet” dedi.
Çok görkemli, şık ve eğlenceli bir düğünle 550 konuğun huzurunda hayatını birleştiren Sumru Mungan-Serdar Altınbaş çifti, düğünün ardından balayı için Uzakdoğu’ya gitti.

 
Serdar Altınbaş-Sumru Mungan: Hayatlarını Birleştirdiler Aslıgül Atasagun
Serdar Altınbaş-Sumru Mungan: Hayatlarını Birleştirdiler Lal Denizl
Serdar Altınbaş-Sumru Mungan: Hayatlarını Birleştirdiler Milka Karaağaçlı İnce
Serdar Altınbaş-Sumru Mungan: Hayatlarını Birleştirdiler Moris Kohen, Pınar Hacıarifoğlu
Serdar Altınbaş-Sumru Mungan: Hayatlarını Birleştirdiler Nuri-Dicle İpek Öztaşkın
Serdar Altınbaş-Sumru Mungan: Hayatlarını Birleştirdiler Vedat Aşçı
Serdar Altınbaş-Sumru Mungan: Hayatlarını Birleştirdiler Aslı Ekşioğlu
Serdar Altınbaş-Sumru Mungan: Hayatlarını Birleştirdiler Fatoş Altınbaş
Serdar Altınbaş-Sumru Mungan: Hayatlarını Birleştirdiler Fatoş Altınbaş, Ayşe Naz Sarıgül, Tülay-Tamer Mungan, Sumru Mungan-Serdar Altınbaş, Ali-Muhlet Altınbaş, Azra Sarıgül
Serdar Altınbaş-Sumru Mungan: Hayatlarını Birleştirdiler Seda-Mert Vardar