Sevgililer Günü günü farklılık arayışındakilere seçkin bir alternatif: The Steeve by İSMET SAZ

Sevgililer Günü günü farklılık arayışındakilere seçkin bir alternatif: The Steeve by İSMET SAZ Sevgililer Günü günü farklılık arayışındakilere seçkin bir alternatif: The Steeve by İSMET SAZ

Dünyaca ünlü şef ve Toi, Bronco, Steeve gibi restoranların yaratıcısı olan İsmet Saz; Sevgililer  Günü’ne özel menüsüyle Steeve by İsmet Saz’da hafızalardan silinmeyecek lezzet dolu anlar vaad ediyor.  

İstanbul’un en gizemli manzarasına sahip Kuruçeşme’de yer alan Steeve by İsmet Saz,Anatolian Tapas Bar’ konseptiyle kapılarını Sevgililer Günü’nde farklılık arayan misafileri için aralıyor. Merak uyandıran menü seçkisi ve reçeteleriyle dikkat çeken mekan; ünlü şefin Amerika’da çalıştığı sırada New York Times Gazetesi’ne konu olan ‘karidesli baklava’ tarifiyle yenilikçi lezzet arayışında olanların radarına giriyor.  
 

Özel menü tadımları, kapalı grup etkinlikleri veya yakın zamandaki  Sevgililer Günü menüsüyle dikkat çeken mekan için rezervasyon yapılması gerekiyor. 
 
Keyifli dekorasyonu, dinamik ve yetenekli ekibi, lezzetli menüsü ve alkol seçkisiyle misafirlerine unutulmaz ve damak tadı yüksek bir akşam vaad eden Steeve by İsmet Saz haftanın  7 günü hizmet veriyor.
 

Rezervasyon ve detaylı bilgi için;
+90 530 106 29 29