Shelby’de bu hafta Seçil Gür, Sinan Güleryüz ve Yol Project sahne alıyor

Shelby’de bu hafta Seçil Gür, Sinan Güleryüz ve Yol Project sahne alıyor Shelby’de bu hafta Seçil Gür, Sinan Güleryüz ve Yol Project sahne alıyor

Şeşbeş Etiler’in alt katında açılan Shelby’de bu hafta cuma gecesi Seçil Gür, cumartesi gecesi Sinan Güleryüz ve pazar gecesi de Yol Project sahne alıyor.

Eğlence hayatının yükselen değeri canlı müzik konseptine farklı bir bakış açışı getiren Shelby, samimi ortamı, şık dekorasyonu, 40 m2'lik geniş sahnesi, güçlü ses-ışık sistemiyle özel bir performans sahnesi. Shelby, 4 metre tavan yüksekligi, 350 kişilik kapasitesi ile misafirlerine çok rahat ve ferah bir eğlence deneyimi sunuyor.

 

Dünya genelinde ve ülkemizde büyük ilgi uyandıran Peaky Blinders dizisinin konseptini yansıtan dekorasyona sahip Shelby’de garsonlar da şapka, yelek, köstekli saatleri ve aksesuarlarıyla dikkat çekiyor. Eski bir Londra sokağından geçilerek girilen Etiler’in canlı müzik mekanı Shelby’de bu hafta Seçil Gür, Sinan Güleryüz ve Yol Project sahne alıyor. Gece acıkanlara her saat ekmeği özel olarak İzmir çeşme’den gelen kumru, köfte, soyalı piliç ve çorba sunulan Shelby sahnesi cumadan pazara haftada 3 gün kapılarını açıyor.

 

Shelby Haftalık Program

 

13 Mart Cuma:             Seçil Gür (00.00) biletler biletix üzerinden satılıyor.

14 Mart Cumartesi:    Sinan Güleryüz (00.00) biletler biletix üzerinden satılıyor.

15 Mart Pazar:          Yol Project (23.00) biletler biletix üzerinden satılıyor.

 

 

Adres: Shelby - Nisbetiye Caddesi No:60C

Rezervasyon: 0552 358 20 90 – 0534 280 50 52