Shopsa’nın Ürünlerini Ünlü Şef Victor Moreno Sundu

Shopsa’nın Ürünlerini Ünlü Şef Victor Moreno Sundu Shopsa’nın Ürünlerini Ünlü Şef Victor Moreno Sundu

Shopsa, hem üretici ve girişimci kadınlarının ürettiği ürünlerinin pazara erişmesi hem de geleneksel ürünlerimizin değere dönüşmesi için son olarak ''Venezuella lezzetleri tadım'' etkinliği ile yine önemli bir tanıtıma imza attı.  

 Dünyaca ünlü Venezuellalı şef Victor Moreno Shopsa'nın kadın üreticilerinden alınmış ürünler ile hazırladığı Venezuela lezzetlerini çok özel konuklara ikram etti. Venezuella Büyükelçisi Jose Bracho ve Başkonsolosu Lissett Hernandez ev sahipliğinde yapılan etkinlikte Pera Palas Kubbeli Salon'da bütün konuklar çok özel anlar yaşadılar. Dünyaca ünlü Venezuellalı şef Victor Moreno'un sunumuna başta ‘www.shopsa.com.tr’ Yönetim Kurulu Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan olmak üzere gastronomi dünyasından birçok katıldı. Birbirinden değerli sunumların yapıldığı etkinlikte şef Victor Moreno Türkiye'yi, Türk mutfağını ve organik ürünlerin çok sevdiğini her fırsatta dile getirdi.
 
Shopsa’nın Ürünlerini Ünlü Şef Victor Moreno Sundu Chipi Chacon -Demet Sabancı Çetindoğan- Venezuela Büyükelçi Jose Bracho
Shopsa’nın Ürünlerini Ünlü Şef Victor Moreno Sundu Demet Sabancı Çetindoğan-Abdülkadir Aksu