Sofistike Sofralar Için Maybella Göztepe’de Açildi

Sofistike Sofralar Için Maybella Göztepe’de Açildi Sofistike Sofralar Için Maybella Göztepe’de Açildi

Hobisi şık dekoratif objelerin olduğu sunumlarla dostlarına ve ailesine sofralar hazırlamak olan Filiz Boynukısa, pandemi döneminde daha da geniş kitlelere ulaşmak üzere Maybella Design markasını oluşturarak Göztepe’de açılan showroom’un da özel bir davetle misafirlerin beğenisine sundu.  

Filiz Boynukısa ‘’ Maybella objelerinin tasarımın temellerini üç ana material olan mermer, bakır ve gümüş oluşturmaktadır. Tasarımların bu üç ana maddenin yelpazesinde şıklık, kullanışlılık, sürdürebilirlik ve kalite ile şekillenmektedir. Kendine özgün tasarımlar isteyenler için tabii ki farklı sunumlar hazırlanabilir. Mermerin pürüzsüzlüğü bakır, naif parlaklığı ve gümüşün ihtişamı bir araya gelince harika parçalar, kişiye özel objeler sunum tepsilerinden servis tabaklarından aksesuarlara kadar geniş bir yelpazede sofranızda, evinizde severek kullanacağınız Maybella ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.’’ dedi.

Davete; Arzu Özal, Serap Dindar, Burcu Ertürk, Perihan Akı, Ayda Yelkenci, Sibel Çakı, Bahar Verel, Dr.Yasemin Yakut, Dr.Oya Öztan Peker, Senem Hatipoğlu, Dilek Çebi, Tülin Altıkardeş, Eda Aşçı, Nur Gündoğdu, Nükhet Çoşkun, Vefa İsmihanlı, Bita Tahari, Selin Aydın, Nihal Duran katıldılar..
 
Sofistike Sofralar Için Maybella Göztepe’de Açildi Filiz Boynukısa, Eda Aşçı
Sofistike Sofralar Için Maybella Göztepe’de Açildi Ayşegül Güney, Ayda Yelkenci
Sofistike Sofralar Için Maybella Göztepe’de Açildi Başak Oral, Feza Fırat
Sofistike Sofralar Için Maybella Göztepe’de Açildi Melek Sandıkçı, Nuray Ergin
Sofistike Sofralar Için Maybella Göztepe’de Açildi Senem Hatipoğlu
Sofistike Sofralar Için Maybella Göztepe’de Açildi Tülin Altınkardeş