Sushi Severlerin Bodrum’daki Yeni Adresi: Minami

Sushi Severlerin Bodrum’daki Yeni Adresi: Minami Sushi Severlerin Bodrum’daki Yeni Adresi: Minami

Minami Japanese Cuisine, iddialı sushi menüsüyle Bodrum’un popüler adresleri arasında yerini aldı. Gurme lezzetleriyle olduğu kadar ambiyansıyla da dikkat çeken Minami, konuklarını Gündoğan’ın muhteşem manzarasına karşı gastronomik bir yolculuğa çıkarıyor.  

Sushi’nin Bodrum’daki iddialı ve yeni adresi Minami, kısa sürede sushi severlerin favori mekanları arasında yerini aldı. Bodrum'un Gündoğan koyunda yer alan ve üst düzey konforuyla tatil anlayışını yeniden tanımlayan Mivara Luxury Bodrum’un bu yaz açılan yeni restoranı Minami Japanese Cuisine,  açık ve kapalı alanında sushi severlere gurme lezzetler sunuyor.


İmza lezzetler
Daha önce Dubai ve Phuket de aralarında olmak üzere birçok önemli turizm destinasyonunda Sushi Şefi olarak görev yapan Evren Kıraman’ın yönetimindeki deneyimli ekibiyle imza lezzetler sunan Minami, Japon mutfağının hem klasik hem de yenilikçi tatlarını menüsünde bulunduruyor. Lezzet severlere aperatiflerden salatalara, soğuk yemeklerden ızgaralara 50’ye yakın farklı tat sunan Minami, iddialı maki menüsünde 11 farklı çeşit bulunduruyor. Menüde yengeç, avokado, uçan balık yumurtasından oluşan California Maki; yılan balığı, salatalık ve unagi sos ile hazırlanan Unagi Maki gibi lezzetlerin yanında Seafood maki, Veggie maki gibi seçenekler de yer alıyor.

Minami, tatlı seçenekleri arasında yer alan mochi (japanese rice cake), yuzu cheesecake, çikolatalı sufle ve egzotik meyve tabağı ile de konuklarına unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşatıyor.