Suzan Yavaşca:Yeni Yaşını Ailesiyle Birlikte Kutladı

Suzan Yavaşca:Yeni Yaşını Ailesiyle Birlikte Kutladı Suzan Yavaşca:Yeni Yaşını Ailesiyle Birlikte Kutladı

Konservatif tedavilerin yanı sıra diş estetiği ve gülüş tasarımı konusunda da uzmanlaşan ve kendisini bu alanda sürekli geliştiren ünlü Diş Hekimi Suzan Yavaşca, yeni yaşını aile üyeleriyle birlikte Ulus’ta bulunan Sunset Grill Bar’da kutladı.  

Son dönemde bir hayli popüler hale gelen ve çok fazla talep gören diş estetiği alanında başarısıyla ön plana çıkan ünlü hekimlerden birisi olan Dt. Suzan Yavaşca, yeni yaşını aile arasında düzenlenen özel bir yemekle kutladı. Hastalarına dijital destekli ve üst düzey bir tedavi sunarak kişiye özel olarak gerçekleştirdiği gülüş tasarımları ile de alanında fark yaratan bir hekim olan Suzan Yavaşca, yeni yaş kutlamasını Ulus’ta bulunan Sunset Grill Bar’da yaptı. Diş estetiği konusunda tecrübe ve bilgisine en çok güvenilen hekimler arasında yer alan başarılı diş hekimi kutlama öncesi ailesiyle yemek yiyerek Sunset Grill Bar’ın muhteşem lezzetlerinin ve manzarasının tadını çıkardı. Ailesiyle bol bol sohbet ederek keyifli saatler geçiren Suzan Yavaşca, doğum günü pastasının gelmesiyle yeni yaşı için dilekler diledi. Pastasının mumlarını alkışlar eşliğinde üfleyerek tüm aile bireylerine sarılan Yavaşca, orada bulunan tüm sevdiklerine geldikleri için teşekkür etti. Pasta tadımını ailesiyle yaparak gelen hediyeleri de kabul eden ödüllü Diş Hekimi Suzan Yavaşca, hediyelerini açarken ki yaşadığı heyecanı da gözlerden kaçmadı.
 
Suzan Yavaşca:Yeni Yaşını Ailesiyle Birlikte Kutladı Suzan Yavaşca
Suzan Yavaşca:Yeni Yaşını Ailesiyle Birlikte Kutladı Meral Şahin Yavaşca
Suzan Yavaşca:Yeni Yaşını Ailesiyle Birlikte Kutladı Uğur-Alisa Selen- Ansel Koray- Suzan Yavaşca Sönmezel
Suzan Yavaşca:Yeni Yaşını Ailesiyle Birlikte Kutladı Uğur- Alisa Selen-Ansel Koray- Suzan Yavaşça Sönmezel, Kaan-Deniz-Cemil-Meral Yavaşca