TAGG, SS22 Workleisure Koleksiyonunu Nişantaşı Bar Spor’ da Kutladı

TAGG, SS22 Workleisure Koleksiyonunu Nişantaşı Bar Spor’ da Kutladı TAGG, SS22 Workleisure Koleksiyonunu Nişantaşı Bar Spor’ da Kutladı

TAGG markasının kurucusu ve tasarımcısı Gökay Gündoğdu, Fashion Week Istanbul İlkbahar Yaz 2022 kapsamında sunduğu Workleisure koleksiyonu Nişantaşı Bar Spor’da kutladı. Partiye Tuba Ünsal, Begüm Kütük, Özlem Kaya, Nora Kalpakçıoğlu, Talia Kalpakçıoğlu, Özden Akyıldız, Damla Demir, Aysun Kaba, Özlem Avcıoğlu, Zeynep Soylu, İsmail Polat, Meltem Kazaz ve Rengin Atik ‘in de aralarında bulunduğu moda, cemiyet ve sanat dünyasından çok sayıda davetli katıldı.  

Ev konforunu ofise taşımaya, ofis şıklığını rahat parçalarla daha fonksiyonel hala getirmeye odaklanan TAGG, İlkbahar Yaz 2022 koleksiyonunu dönem ihtiyaçlarını ve duygularını yorumlayarak hayata geçirdi. TAGG İlkbahar Yaz 2022 koleksiyonu, kolay giyilebilir çok yönlü silüetler ile dönemin enerjisine uyum sağlıyor. Günlük hayata ve ofis yaşamına uyarlanmış daha sportif görünümler, ev konforunun rahatlığını ofise taşıyor. Yeni gündelik yaşam tarzımıza uyum sağlayan parçalar, ev haliyle ofis hayatının iç içe girdiği bugünlerin ideal bir yansımasını sunuyor.

Eşofman pantolonlar poplin gömleklerle eşleşirken, aynı pantolonları saten kumaştan büstiyer ve ceketlerle de görüyoruz. Şortlar tuniklerle, boyfriend ceketlerle kombinleniyor ve ev halinden ofis görünümüne keyifli bir geçişle evriliyor. Viskon kumaşlardan tasarlanmış pijama takımlar ve kimonolar, işlemelerle boyut kazanıyor, hızla mekan değiştiriyor. Poplin gibi günlük kumaşlar, işlemelerle farklı ruhlara bürünüyor. Yaz mevsiminin vazgeçilmezi keten kumaşlar, plajdan ofise hatta plajdan davete görünümleri ile şaşırtıyor. Gömleğin birçok farklı kimliğine tanıklık ettiğimiz koleksiyonda, pijamadan, elbiseye, yelekten, cekete yoğun iş hayatında stiller arasında ustalıkla dans eden kadınları görüyoruz. Yazın yumuşak esintilerini, olanca sıcaklığını pastel tonlarıyla yakalayan koleksiyon, büyüyen silüetlerle TAGG kadının gücüne güç katıyor.

Sade formları, doğal, kaliteli kumaşlar ve yüksek işçilikle birleştiren Gökay Gündoğdu, yaz gardrobunun olmazsa olmazlarını yeni bir perspektifle birleştirdiğinin altını çiziyor. Her zamanki gibi en çok önemsediği özellik olan tavrı, bu koleksiyonda da her detayda hissettiriyor.
TAGG, mekan kavramını soyutlaştırarak içinden geçtiğimiz bu zorlu süreçte bile kadınlara kendini yine güçlü hissettirecek formülüyle heyecan veriyor.
 
TAGG, SS22 Workleisure Koleksiyonunu Nişantaşı Bar Spor’ da Kutladı Gökay Gündoğdu,Özden Akyıldız
TAGG, SS22 Workleisure Koleksiyonunu Nişantaşı Bar Spor’ da Kutladı Karolin Apik,Gökay Gündoğdu
TAGG, SS22 Workleisure Koleksiyonunu Nişantaşı Bar Spor’ da Kutladı Nora Kalpakçıoğlu,Gökay Gündoğdu
TAGG, SS22 Workleisure Koleksiyonunu Nişantaşı Bar Spor’ da Kutladı Begüm Kütük
TAGG, SS22 Workleisure Koleksiyonunu Nişantaşı Bar Spor’ da Kutladı Elif Dürüst
TAGG, SS22 Workleisure Koleksiyonunu Nişantaşı Bar Spor’ da Kutladı Tali Kalpakçıoğlu
TAGG, SS22 Workleisure Koleksiyonunu Nişantaşı Bar Spor’ da Kutladı Tuğba Ünsal
TAGG, SS22 Workleisure Koleksiyonunu Nişantaşı Bar Spor’ da Kutladı Zeynep Üner