Teo Demir, Doğum Gününü Unutulmaz Bir Partiyle Kutladı

Teo Demir, Doğum Gününü Unutulmaz Bir Partiyle Kutladı Teo Demir, Doğum Gününü Unutulmaz Bir Partiyle Kutladı

Eğlence sektörünün önemli adreslerinden Efrouz İstanbul’un İşletmecisi Teo Demir, yeni yaşını düzenlediği sıra dışı bir etkinlikle kutladı. Ünlü ismin yakın dostları ile sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı etkinlik Efrouz’da gerçekleşirken Teo Demir, konuklarına unutulmaz bir gece yaşattı.  

Ünlü Dj Teo Demir, doğum gününü Efrouz’da yakın dostlarını ağırladığı özel bir etkinlikle kutladı. Eğlence sektörünün sevilen ismi Teo Demir’in doğum günü partisine yakın dostları ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri katıldı. Gecede Efrouz’un eğlence ve lezzet dolu dünyasına adım atan konuklar unutulmaz bir akşam yaşadılar.Teo Demir’e sürpriz yaparak doğum gününde sahne aldı. Danslarıyla konukları mest eden Dj Teo, doğum gününü yakın dostlarıyla kutlamanın mutluluğunu yaşadı. Teo Demir, yaş günü pastasını yakın dostlarıyla birlikte keserken gerçekleştirdiği konuşmada kendisini bu anlamlı günde yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ederek ‘Bu gece mekanımızda sizleri ağırlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Efrouz olarak gece hayatının en iddialı ve en sevilen mekanlarından birisi olmak istiyoruz. Yeni yaşıma siz kıymetli dostlarımla girmek tarifsiz bir duygu. Geçtiğimiz yıl da beni yalnız bırakmamış ve bu duyguyu yaşatmıştınız. Hepinize çok teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Teo Demir, Doğum Gününü Unutulmaz Bir Partiyle Kutladı Elina Bagirova-Esra Sönmezer-İvana Sert-Emel Yıldırım-Teo Demir-Aslı Gökdemir
Teo Demir, Doğum Gününü Unutulmaz Bir Partiyle Kutladı Atilla Zorlu-Alina Abrosimova-İvana Sert-Teo Demir
Teo Demir, Doğum Gününü Unutulmaz Bir Partiyle Kutladı Azra Müjde-Teo Demir-Cansu Gündüz
Teo Demir, Doğum Gününü Unutulmaz Bir Partiyle Kutladı Esra Sönmezer-Teo Demir-Levent Çekiç
Teo Demir, Doğum Gününü Unutulmaz Bir Partiyle Kutladı Gül Bağçiçek-Teo Demir