Teras Emirgan, Yeni Sezonu Tuğba Atasoy’un Yeni Koleksiyonu Orchidaceae ile Karşıladı

Teras Emirgan, Yeni Sezonu Tuğba Atasoy’un Yeni Koleksiyonu Orchidaceae ile Karşıladı Teras Emirgan, Yeni Sezonu Tuğba Atasoy’un Yeni Koleksiyonu Orchidaceae ile Karşıladı

Yazın gelmesiyle birlikte Teras Emirgan, yeni sezonu dikkat çeken bir açılışla karşıladı. Açılışta tasarımcı Tuğba Atasoy, yeni koleksiyonu Orchidaceae’i tanıtırken misafirler DJ Murat Tokuz’un performansıyla keyifli bir akşam geçirdi.

2012 yılından beri bahar ve yaz aylarında hizmet veren Teras Emirgan, sıcak havalarda keyifli anlar geçirmek için eğlenceli bir alternatif sunuyor. Yeni sezonu keyifli bir akşamla açan Teras Emirgan’da tasarımcı Tuğba Atasoy yeni koleksiyonu Orchidaceae’i tanıtırken misafirler DJ Murat Tokuz’un performansıyla keyifli bir akşam geçirdi. Burak Yamantürk, Duygu Sarışın, Alina-Umut Evirgen, Necip Memili, Serkan Keskin, Sitare Akbaş, Aslıhan Karalar, Ezgi Karayel’in katıldığı açılış partisinde konuklar modaya, müziğe ve Boğaz’ın eşsiz manzarasına doydu.

Klasik çizgisi, kusursuz desenleri ve doğal malzemelerden üretilen lüks kumaşlarıyla tanınan Tuğba Atasoy'un tasarımları, zamansız desenleri sezonun trendleriyle harmanlanıyor. Atasoy’un yeni koleksiyonu Orchidaceae, her bir parçası, zamansız şıklığı modern trendlerle birleştirerek günün her saati kendine güvenen bir görünüm sunuyor. Orkideden ilham alan tasarımlar, doğanın zarafetini ve kadının gücünü mükemmel bir uyumla buluşturuyor.

Böylesine güçlü bir koleksiyon lansmanı ile yaz mevsimini karşılayan Teras Emirgan, kapılarını bir kez daha müzik, gastronomi ve eğlencenin birleştiği olağanüstü bir sezon için açıyor. İstanbul'un kalbinde, Boğaz'ın nefes kesen manzarası eşliğinde unutulmaz yaz akşamları yaşatacak olan Teras Emirgan, DJ Murat Tokuz’un performansıyla yaza iddialı bir giriş yaptı.