Tevfik Gürcan-Gonca Çoban; Muhteşem Bir Düğünle Dünyaevine Girdiler

Tevfik Gürcan-Gonca Çoban; Muhteşem Bir Düğünle Dünyaevine Girdiler Tevfik Gürcan-Gonca Çoban; Muhteşem Bir Düğünle Dünyaevine Girdiler

Mirage Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Gürcan ile İç Mimar Gonca Çoban, düzenlenen şık düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi. Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleşen düğün törenine mobilya sektörünün önde gelen isimlerinin yanı sıra çiftin aileleri ve yakın dostları katılarak keyifli bir akşam geçirdi.  

Katıldıkları bir mobilya fuarında tanışan ve bir süredir mutlu bir birliktelik sürdüren Miraj Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Gürcan ile İç Mimar Gonca Çoban, şık bir düğün töreniyle dünyaevine girdi. Adile Sultan Sarayı’nda, muhteşem bir ambiyansta gerçekleşen törene mobilya sektörünün seçkin isimleri ile çiftin aile ve yakın dostları katıldı. Genç çiftin nikahını Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz kıyarken damadın nikah şahitliğini Ak Parti Grup Başkanvekili Halil Ergen, Fahri Çubukçuoğlu, Serhat Sertoğlu ve Murat Seymen; gelinin nikah şahitliğini ise Ahmet Güleç, Ayşe Çoban ve Gizem Karaağaç yaptı. Nikah törenin ardından ilk danslarını büyük bir heyecanla gerçekleştiren çift aile ve yakın dostlarının tebrik ve güzel dileklerini kabul etti.  Düğünde gelin Gonca Çoban, Akay Gelinlik imzalı bir gelinlik tercih ederken damat Tevfik Gürcan, Kenan Kozgül imzalı damatlığı ile oldukça şıktı. Konuklar canlı keman dinletisi ve Boğaz manzarası eşliğinde keyifli anlar yaşarken genç çift de doyasıya eğlenerek bu özel akşamın tadını çıkardı. Yakın dostlarına kendilerini bu anlamlı günlerinde yalnız bırakmadıkları için tek tek teşekkür eden yeni evli çift balayı tatili için ise Maldivler’e gitti.
 
Tevfik Gürcan-Gonca Çoban; Muhteşem Bir Düğünle Dünyaevine Girdiler Tevfik - Gonca Gürcan
Tevfik Gürcan-Gonca Çoban; Muhteşem Bir Düğünle Dünyaevine Girdiler Nuri-Ayşegül Gürcan,Zeliha-Cuma Ali Çoban