Türkiye'nin Ünlü İş Kadınları Brunch’ta Buluştu

Türkiye'nin Ünlü İş Kadınları Brunch’ta Buluştu Türkiye'nin Ünlü İş Kadınları Brunch’ta Buluştu

Türkiye’nin önde gelen iş kadınları, Fiolas’ın kurucusu Fulya Gündoğdu’nun Mandarin Oriental Istanbul’da gerçekleşen brunch davetinde buluştu.  

Kadın istihdamına verdiği önemle öne çıkan Gündoğdu, Galataport İstanbul ve Mandarin Oriental Istanbul’da ilk mağazalarını açmanın mutluluğunu da dostlarıyla paylaştı.

Davete katılan isimler arasında; Balçiçek İlter, Melda Narmanlı, Ayşe Köroğlu, Ayşegül Kodal, Pınar Hotiç, Deniz Ülke Arıboğan, Emine Erdem, Gülden Büyükuçak, Gülen Yelmen, Meltem Kazaz, Mutlu Erturan, Müge Sevil, Rana Korgül, Rima Kolbaşı, Şebnem Özgün, Yöntem Sunar Güçkün gibi iş ve cemiyet hayatının önemli isimleri göze çarptı.
Yelda İpekli moderatörlüğünde Fulya Gündoğdu ile gerçekleşen söyleşide marka serüveni ve yapılan yenilikler anlatıldı. Fiolas Kurumsal Marka Danışmanı Yelda İpekli, “Pandemiyle beraber kişisel bakım da çok önem kazandı ve bu anlamda pazar gitgide büyümeye devam ediyor. Fiolas Kurumsal Marka DNA’sını oluşturarak bu işi profesyonel olarak ele alan bir kurum ve şimdiye kadar yaptığı çalışmalarla da bunu ispatladı. Sektörde kurumsallaşan ve sürdürülebilir çalışmalara imza atıyor. Bu anlamda kurumsal olarak da bir marka değeri yaratmak adına çalışmalarına devam ediyor “ sözleriyle markanın gitgide büyümesine dikkat çekerken gelecek planlarından da bahsetti.
Davete katılan misafirler Fiolas’ın eşsiz kokularıyla ve sofistike masa dekorasyonuyla büyüleyici bir atmosferde lezzetli ikramların tadına vararak keyifli bir söyleşiye kulak verdiler. Şehir hayatının stresini azaltmayı hedefleyen marka, misafirlerine aromaterapi koleksiyonundan Sleep Mist ve Relax Balm hediye etti.
 
Fiolas’ın kurucusu Fulya Gündoğdu’nun kokulara olan tutkusuyla başlayan marka serüveni bugün dünyanın dört bir yanında önemli başarılara imza atmaya devam ediyor. Her zaman doğal ve sürdürülebilir ürünlerin önemini vurgulayarak gezegenimize saygısını gösteren Fiolas, Ev Kozmetiği ve Holistik Güzellik ürünlerinin yanında Kurumsal Kokulandırma çalışmalarıyla da sektörün öncüsü olmaya devam ediyor.
 
Türkiye'nin Ünlü İş Kadınları Brunch’ta Buluştu Balçiçek İlter
Türkiye'nin Ünlü İş Kadınları Brunch’ta Buluştu Deniz Ülke Arıboğan
Türkiye'nin Ünlü İş Kadınları Brunch’ta Buluştu Emine Erdem
Türkiye'nin Ünlü İş Kadınları Brunch’ta Buluştu Gülden Büyükuçak
Türkiye'nin Ünlü İş Kadınları Brunch’ta Buluştu Melda Narmanlı
Türkiye'nin Ünlü İş Kadınları Brunch’ta Buluştu Mutlu Erturan
Türkiye'nin Ünlü İş Kadınları Brunch’ta Buluştu Müge Sevil
Türkiye'nin Ünlü İş Kadınları Brunch’ta Buluştu Pınar Hotiç