Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi Ödülleri Şık Bir Törenle Gerçekleştirildi

Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi Ödülleri Şık Bir Törenle Gerçekleştirildi Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi Ödülleri Şık Bir Törenle Gerçekleştirildi

34. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi kapsamında gerçekleştirilen ödül töreninde Türkiye’nin en iyileri ödüllerini aldı. Lob'in Turkey Başkanı Fahri Ustaoğlu ve Lob'in Turkey Yönetim Kurulu Üyesi Fehim Ustaoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen törende iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri bir araya geldi. Gecede dergimiz Klass Magazin de “Yılın En İyi Cemiyet Dergisi” ödülü ile onurlandırıldı.  

Türkiye’nin ilk tüketici dergisi ile tüketicinin bilinçlenmesi, tüketici haklarının yaygınlaştırılması ve kalitenin yükseltilmesi için çalışmalar yapmaya başlayan Lob’in Turkey’in gerçekleştirdiği ve Fahri Ustaoğlu başkanlığında, Fehim Ustaoğlu koordinasyonunda düzenlenen 34. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi, bu yıl da tüketici sorunlarını dile getirmek ve çözüm önerilerini paylaşmak üzere Dünya Tüketici Hakları Günü’nde gerçekleşti. Zirvenin ana teması bu yıl “dijital dünyada tüketici” oldu. Conrad Otel’de düzenlenen zirvenin bünyesinde gerçekleşen muhteşem ödül gecesinde ise dergimiz Klass Magazin “Yılın En İyi Cemiyet Dergisi” ödülü ile onurlandırıldı. Zirveye tüketiciye ürün ve hizmet sunan markaların yanı sıra bürokrasi, siyaset, medya ve sanat dünyasının önemli temsilcileri katıldı. Zirveye katılan misafirler Koronavirüs tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgelere uyarak maskelerini taktı, sosyal mesafe kurallarına uydu ve ellerini dezenfekte etti. Zirvede dijitalleşme, yeni teknolojiler, global ekonomi reformları konunun uzmanları tarafından ele alındı. Zirveye yurt içi ve yurt dışından sektör temsilcilerinin yanı sıra tüketici dernek ve federasyon başkanları da sunum yapmak üzere katıldılar. Zirvenin ardından ödül törenine geçilirken davetin ev sahiplerinden Fahri Ustaoğlu, tüketicinin korunması, kalitenin artırılması ve Türkiye'nin marka değerini artırmak için çalışmalar yaptıklarını ifade etti ve insan hayatını olumsuz etkileyen salgının etkilerinin uzun yıllar devam edeceğini belirtti.