Umut Barbaros: Yeni Yılı Kliniğinde Kutladı

Umut Barbaros: Yeni Yılı Kliniğinde Kutladı Umut Barbaros: Yeni Yılı Kliniğinde Kutladı

Hastalarıyla kurduğu güven ve samimiyete dayalı ilişkileri sayesinde sağlık alanında öne çıkan ve aldığı nitelikli eğitim ve deneyimleriyle hastalarını sağlıklarına kavuşturan Prof. Dr. Umut Barbaros, Ataşehir’de bulunan kliniğinde yeni yılın gelişini kutlayarak sağlık, iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından dostlarını bir araya getirdi.  

Hakemli dergilerde yayınlanmış 100’den fazla makalesi ve 15 kitap çevirisi bulunan, aynı zamanda literatürde ilk kez tek kesiden splenektomi ile pankreatektomi ameliyatlarını gerçekleştiren ve Dr. Hope olarak tanınan Prof. Dr. Umut Barbaros, Ataşehir’de bulunan özel kliniğinde yeni yıla merhaba partisi düzenledi. Genel cerrahi alanında sahip olduğu tecrübe ve gerçekleştirdiği başarılı operasyonlarla sayısız hastayı sağlığına kavuşturarak hastalarına nitelikli bir sağlık hizmeti veren, özellikle kanser cerrahisi ve metabolik cerrahi alanına yoğunlaşan ve bu branşlarda yüksek bir donanıma sahip olan Umut Barbaros’un düzenlediği partiye sağlık sektöründen pek çok yakın arkadaşı katılırken iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından dostları da katılarak yalnız bırakmadı. Umut Barbaros’un parti için özel olarak dekore ettiği kliniği ortama renkli görüntüler katarken konuklar da keyifli atmosferde ikram edilen özel lezzetlerin tadını çıkarttı. Her bir misafiriyle yakından ilgilenerek örnek bir ev sahipliği sergileyen başarılı doktor, 2023’te planladığı çalışmalarını da meslektaşlarıyla paylaştı. Yeni yıl heyecanının yüksek olduğu ve neşeyle karşılandığı partide konuklar bol bol hatıra fotoğrafı çektirerek özel günü ölümsüzleştirdi.
 
Umut Barbaros: Yeni Yılı Kliniğinde Kutladı Bekir Çakmak-Burak Teymen
Umut Barbaros: Yeni Yılı Kliniğinde Kutladı Bekir Çakmak-Umut Barbaros
Umut Barbaros: Yeni Yılı Kliniğinde Kutladı Orhan-Burcu Rodoplu
Umut Barbaros: Yeni Yılı Kliniğinde Kutladı Özgür Arzu Er-Umut Barbaros-Miraç Emektar
Umut Barbaros: Yeni Yılı Kliniğinde Kutladı Selim Doğan-Berkan Özkan-Mustafa Tükenmez-Umut Barbaros-Nihat Aksakal-Ozan Pastacıgil