Ünlü Doktorlar, GMBAY’ın Davetiyle Bir Araya Geldi

Ünlü Doktorlar, GMBAY’ın Davetiyle Bir Araya Geldi Ünlü Doktorlar, GMBAY’ın Davetiyle Bir Araya Geldi

GMBAY Sağlık Ürünleri, uluslararası firmalarla iş birliğine giderek güzellik ve estetik alanında Türkiye’ye getirdiği ürünlerini ünlü doktorların deneyimine sundu. GMBAY’ın Çamlıca’daki merkez ofisinde düzenlenen etkinliğe sosyal yaşam dünyasının seçkin isimleri ve hekimleri katıldı.  

Türkiye’nin yerli sermayeli ilaç firmalarından GMBAY Sağlık Ürünleri, uluslararası firmalarla iş birliğine giderek güzellik ve estetik alanında Türkiye’ye getirdiği ürünlerinin deneyim paylaşımı için sosyal yaşam dünyasının güzide doktorlarını Çamlıca’daki merkez ofislerinde düzenlediği etkinlikte bir araya getirdi. Etkinlikte buluşan hekimler saç dökülmesi ve zayıflaması problemleri üzerine ve Türkiye’ye GMBAY Sağlık Ürünleri tarafından getirilmiş olan ürünlerle ilgili bilgi alışverişinde bulundular. Konuklar lokal tedavilerin dışında gıda takviyeleri desteğinin önemini vurgularken giderek artan şekilde popülerliğini arttıran dermal dolguların 18 aya varan kalıcılıkları ve kolay uygulanabilir olmaları konularında da görüşmelerde bulundular. Davette Gmbay Sağlık Ürünleri hakkında bilgi sunan yöneticiler, ürünlerinden biri olan dermokozmetiklerin doğal ekstreler içeriyor olmasını önemle vurgulayarak, bu tür ürünlerin tedavi edici özelliğinin yanı sıra cildin nem bariyerine zarar vermeden kullanılabiliyor olduğunu belirtti. Tüm dünyada kullanılan ve etkinliğini ispatlamış preparatların GMBAY Sağlık Ürünleri tarafından Türkiye’ye getirilmesinin öneminden de bahsedilen davet geç saatlere kadar devam etti.
 
Ünlü Doktorlar, GMBAY’ın Davetiyle Bir Araya Geldi Göktuğ-Gürsel Bayat-Cenk Ulucan
Ünlü Doktorlar, GMBAY’ın Davetiyle Bir Araya Geldi Ufuk Alatekin-Seçil Demirci-Gürsel Bayat-Dilek Başaran-Cenk Ulucan-Tayfun Oğuzoğlu