Uzm. Dr. Çağdaş Kışlaoğlu, Yakın Dostlarını Yeni Yıla Merhaba Davetinde Ağırladı

Uzm. Dr. Çağdaş Kışlaoğlu, Yakın Dostlarını Yeni Yıla Merhaba Davetinde Ağırladı Uzm. Dr. Çağdaş Kışlaoğlu, Yakın Dostlarını Yeni Yıla Merhaba Davetinde Ağırladı

22 senedir mesleğini başarıyla icra eden Dr. Çağdaş Kışlaoğlu yeni yılın gelişini kutlamak için özel bir davet düzenledi. Zorlu Center Le Baron’da gerçekleşen davete Dr. Çağdaş Kışlaoğlu’nun yakın dostlarının yanı sıra sosyal yaşam dünyasının sevilen isimleri de katıldı. Davete gelen tüm dostlarına teşekkür eden Çağdaş Kışlaoğlu, “Sevdiğim dostlarımla vakit geçirmek beni gerçekten çok mutlu ediyor. Umarım yeni yıl hepimiz için şanslı ve güzel bir sene olur” dedi.  

Gülüş tasarımı konusunda Türkiye’nin öncü isimleri arasında yer alan ve birçok ünlü ismin diş hekimliğini yapan Ünlü Diş Protez Uzmanı Dr. Çağdaş Kışlaoğlu, yeni yıl için Zorlu Center Le Baron’da özel bir davet düzenleyerek yakın dostlarını ağırladı. Türkiye’nin en başarılı hekimleri arasında yer alan Dr. Çağdaş Kışlaoğlu’nun düzenlediği davete iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının sevilen isimleri katıldı. Yılbaşı öncesi Le Baron’nun eşsiz atmosferinde bir araya gelen davetliler bol bol sohbet ederek keyifli anlar yaşadı. Arka fonda çalan şarkılarla da iyice neşelenen davetliler Le Baron’nun özel menüsündeki lezzetleri de tattı. Davetine gelen tüm misafirlerine teşekkür eden Çağdaş Kışlaoğlu, “Bugün burada bir arada olmamız benim için çok anlamlı. Sevdiğim dostlarımla vakit geçirmek beni gerçekten çok mutlu ediyor. Umarım yeni yıl hepimiz için şanslı ve güzel bir sene olur” dedi. Etkinlik sonunda konuklar nazik davetinden dolayı Çağdaş Kışlaoğlu’na teşekkür ederek mekândan ayrıldı.
 
Uzm. Dr. Çağdaş Kışlaoğlu, Yakın Dostlarını Yeni Yıla Merhaba Davetinde Ağırladı Çağdaş-Simay Kışlaoğlu
Uzm. Dr. Çağdaş Kışlaoğlu, Yakın Dostlarını Yeni Yıla Merhaba Davetinde Ağırladı Gizem- Yiğit Öcal
Uzm. Dr. Çağdaş Kışlaoğlu, Yakın Dostlarını Yeni Yıla Merhaba Davetinde Ağırladı Aslı İslamoğlu- Emel Yıldırım
Uzm. Dr. Çağdaş Kışlaoğlu, Yakın Dostlarını Yeni Yıla Merhaba Davetinde Ağırladı Aslı- Sinan Ak
Uzm. Dr. Çağdaş Kışlaoğlu, Yakın Dostlarını Yeni Yıla Merhaba Davetinde Ağırladı Gökhan- Gülin İleri
Uzm. Dr. Çağdaş Kışlaoğlu, Yakın Dostlarını Yeni Yıla Merhaba Davetinde Ağırladı Volkan- Zeynep Akçıray