Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri Gecesinde Yıldızlar Geçidi Yaşandı

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri Gecesinde Yıldızlar Geçidi Yaşandı Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri Gecesinde Yıldızlar Geçidi Yaşandı

9. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri, Swissôtel The Bosphorus - İstanbul’da düzenlenen muhteşem ödül töreni ile sahiplerini buldu. İş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda önemli ismin katıldığı bu özel gecede yılın en iyi ürünleri açıklanırken; başarıları, güzellikleri ve stilleri ile dikkat çeken ünlü isimler de 7 farklı kategoride ödülleriyle buluştu.  

Türkiye’de güzellik ve kişisel bakım sektöründe trendlere yön veren ve ilklere imza atan Watsons Türkiye’nin, bu yıl 9.’sunu gerçekleştirdiği Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri gecesinde; yılın en iyi ürünleri ve başarıları, güzellikleri, stilleri ile öne çıkan ünlü isimler ödüllendirildi. Swissôtel The Bosphorus - İstanbul’da düzenlenen törene iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının önemli isimleri katıldı. Güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin “en iyi”lerinin belirlendiği 9. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde, 25 farklı kategoride 130 aday ürün tüketiciler tarafından oylandı. Mert Fırat ve Müge Boz’un  sunumuyla gerçekleşen ödül töreninde ikilinin arasında yaşanan birbirinden eğlenceli diyaloglar davetlilere keyifli anlar yaşattı. Watsons’ın renkli dünyasını yansıtan büyüleyici gecede davetliler saksafon eşliğindeki dans gösterisiyle karşılandı. Gece, birbirinden renkli dans şovlarına ve son dönemin parlayan yıldızı Nova Norda'nın ışıltılı sahne performansı gibi birçok unutulmaz ana ev sahipliği yaptı. “Bi’ Tek Ben Anlarım” şarkısıyla 2022 yılında büyük bir çıkış yapan KÖFN grubu da en sevilen şarkılarıyla davetlilere unutulmaz anlar yaşattı. Ödül gecesinde; bu sene sanat hayatının 50’nci yılını kutlayan Nükhet Duru, “Sonsuz Başarı” ödülünün takdim edilmesinin ardından etkileyici bir sahne performansına imza attı.
Yakın zamanda kaybettiğimiz büyük sanatçı Özkan Uğur’u anmak üzere  tüm ödül alanların sahnede hep bir ağızdan “Ele Güne Karşı” şarkısını seslendirmesi duygusal anlar yaşattı ve geceye damgasını vurdu.
HABER: Ömer Akyıldız-Talha Sever
 
Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri Gecesinde Yıldızlar Geçidi Yaşandı Uğur Talayhan
Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri Gecesinde Yıldızlar Geçidi Yaşandı Afranur Kalaycı
Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri Gecesinde Yıldızlar Geçidi Yaşandı Bennu Gerede,Daren Gerede, Bilge Öztürk
Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri Gecesinde Yıldızlar Geçidi Yaşandı Cihan Nacar,Ceren Benderlioğlu
Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri Gecesinde Yıldızlar Geçidi Yaşandı Devrim Hamaratlar
Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri Gecesinde Yıldızlar Geçidi Yaşandı Hazal Subaşı
Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri Gecesinde Yıldızlar Geçidi Yaşandı İnci Koparan
Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri Gecesinde Yıldızlar Geçidi Yaşandı Mert Fırat, Mete Yurddaş, Hazal Subaşı, Müge Boz
Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri Gecesinde Yıldızlar Geçidi Yaşandı Metin Aykan
Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri Gecesinde Yıldızlar Geçidi Yaşandı Niran Hürel Herder, Akasya Asıltürkmen
Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri Gecesinde Yıldızlar Geçidi Yaşandı Sıla Türkoğlu
Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri Gecesinde Yıldızlar Geçidi Yaşandı Şebnem Sabancı