Zeynep Karahan Uslu Doğum Gününü Dostları ile Kutladı

Zeynep Karahan Uslu Doğum Gününü Dostları ile Kutladı Zeynep Karahan Uslu Doğum Gününü Dostları ile Kutladı

Akademik kariyerini Türkiye’nin en köklü üniversitelerinde görevler alarak taçlandıran Çankaya Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Zeynep Karahan Uslu, doğum gününü düzenlenen özel bir davetle kutladı. Eşi Dr. İbrahim Uslu’nun organize ettiği davete çiftin yakın dostları katılırken Uslu çifti konuklarla yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergilediler.  

Çankaya Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı, 22. ve 24. Dönem Milletvekili Prof. Dr. Zeynep Karahan Uslu, doğum gününü eşi Dr. İbrahim Uslu’nun düzenlediği özel bir davetle kutladı. Ankara’nın gözde mekanlarından Atlı Otel’de gerçekleşen doğum günü kutlamasına çiftin iş, siyaset, bilim ve sosyal yaşam dünyasından yakın dostları katıldı. Yemek öncesi dostlarını kokteylde ağırlayan çift tüm misafirlerle yakından ilgilenerek bol bol sohbet etti. Kokteylin ardından yemek için masalara geçilirken Zeynep Karahan Uslu’nun doğum günü için özel olarak hazırlanan menü konuklara sunuldu. Yemeğin sonrasında ise pasta töreni gerçekleşti. Pastasının mumlarını dostlarının huzurunda üfleyen başarılı akademisyen ve siyasetçi kısa bir konuşma yaparak “Bugün burada benimle olduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Her yaş yeni bir tecrübe. Bu yıl yaşayacağım ve edineceğim tecrübelerde her beraber olmak dileğiyle…” dedi. Pastasının ilk dilimini eşi Dr. İbrahim Uslu’ya ikram eden Zeynep Karahan Uslu ardından misafirleriyle gecenin tadını çıkardı.
 
Zeynep Karahan Uslu Doğum Gününü Dostları ile Kutladı Filiz-Halil İbrahim Yılmaz
Zeynep Karahan Uslu Doğum Gününü Dostları ile Kutladı Melek Uslu, Şeyda Erbilgin, Zeynep Karahan Uslu, Süheyla Çebi Karahan, Meltem Çıplak
Zeynep Karahan Uslu Doğum Gününü Dostları ile Kutladı Zeynep Karahan Uslu, Murat-Hülya Akman
Zeynep Karahan Uslu Doğum Gününü Dostları ile Kutladı Zeynep Karahan Uslu