Elif Balkuv : Zamansız Tasarımlarıyla Kadınları Özel Ve Farklı Hissettiriyor

 Elif Balkuv :   Zamansız Tasarımlarıyla Kadınları Özel Ve Farklı Hissettiriyor Elif Balkuv : Zamansız Tasarımlarıyla Kadınları Özel Ve Farklı Hissettiriyor

Triko üretiminde Türkiye’nin öncü markalarından birisi olan Join Us’ın Kurucusu Elif Balkuv, zamansız tasarımlarla her kadının zevkini yakalamayı başarıyor. Tasarımı yaşamının bir parçası haline getirerek başarıya ulaşan Elif Balkuv, moda dünyasının pırlanta kadınları arasında yer alıyor.  


İzmir Amerikan Koleji ve Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Elif Balkuv, detaylara önem veren araştırmacı kişilik yapısı, gözlem yeteneği ve çalışkanlığı ile moda dünyasında başarıya ulaşmış bir isim. Kurucusu olduğu Join Us markasıyla Türkiye’nin önde gelen triko üreticileri arasında yer alan ve zamansız tasarımlarıyla her kadının zevkini yakalayan Elif Balkuv, tasarımlarına görgüsünü ve yaşam tarzını yansıtıyor. Şıklığı seven ve detaylara önem veren kadınların tercihi olan Join Us, detaylarda saklı olan bir zarafetle kadınları her zaman özel ve farklı hissettiriyor. Hedefinin her zaman başarı olduğunu söyleyen bu yolda disiplinin en önemli prensiplerinden bir tanesi olduğunu ifade eden Elif Balkuv, seyahat etmenin ve hayatın kendisinden ilham almanın bir tasarımcının olmazsa olmazı olduğunu da belirtiyor. Sosyal sorumluluk projelerine de büyük bir önem veren ve öğrencilik yıllarından itibaren çeşitli etkinliklere katılan Elif Balkuv, aktif yaşam tarzıyla da dikkat çekiyor.

DETAYCI KİŞİLİĞİ İLE
KALİTEYİ YAKALIYOR


Tasarımı yalnızca mesleki bir uğraş olarak değil yaşamının bir parçası olarak gören Elif Balkuv, evindeki eşyaları da kendisi tasarlıyor. Güçlü bir görsel hafızaya sahip olan ve en ince detaylara bile bir büyük bir emek vererek şıklığı yakalayan Elif Balkuv, küçük bir düğme üzerine bile haftalarca mesai harcayabileceğini söylüyor. Join Us markasını daha üst noktalara taşımak ve daha çok kadına ulaşmasını sağlamak adına gece gündüz çalışmaya devam eden ve başarının yalnızca çok çalışarak geldiğine inanan Elif Balkuv, moda dünyasının en değerli kadınları arasında yer alıyor.

Neden seçtik?
Trikoda kalite ve şıklığı buluşturarak kadınlara kendilerini her ortamda özel hissettirecek benzersiz tasarımlar sunuyor. Join Us markasını daha üst noktalara taşımak ve daha çok kadına ulaşmasını sağlamak adına gece gündüz çalışmaya devam eden ve başarının yalnızca çok çalışarak geldiğine inanan Elif Balkuv, moda dünyasının en değerli kadınları arasında yer alıyor.