Enis İnci:Müşterilerine Kalıcı Modayı Sundu

Enis İnci:Müşterilerine Kalıcı Modayı Sundu Enis İnci:Müşterilerine Kalıcı Modayı Sundu

Napoli tarzı terziliği ile özel dikim konusunda adından sık sık övgüyle bahsettiren ve Türkiye ile İtalya’da üretimlerine devam eden Sartoria Napoletana Kurucusu Enis İnci, dünya markalarından organik kumaşlar kullanarak ve müşterilerinin anatomisine göre en mükemmel kalıbı ortaya çıkartarak özel dikim alandında 2022 yılında sektöründe çok tercih edilen isimlerden biri oldu.  

2013 yıllarında kendi markasını kurarak Türkiye'de büyük bir açık olan özel dikim alanına farklı bir soluk getiren Sartoria Napoletana Kurucusu Enis İnci, Napoli terziliği başta olmak üzere kişiye özel istenilen her türden modeli hayata geçiriyor. Napoli tarzı terziliği tercih ederek özel dikim konusunda adından sık sık övgüyle bahsettiren ve Türkiye ile İtalya’da üretimlerine devam eden başarılı İş İnsanı Enis İnci, müşterilerinin anatomisine göre kıyafetlerin dikildiğini ve dünya markalarından organik kumaşlar kullandığının altını çizerek zamansız tasarımlar ortaya koyuyor. Gerekirse 2-3 prova yaparak kişiye uyacak en mükemmel kalıbı çıkartmasıyla da çok tercih edilen bir isim olan Enis İnci, “Öyle bir ceket dikmek isteriz ki insanlar bu ceketlerle saatlerce rahat bir şekilde oturabilsin. Ceket onu rahatsız ettiği için çıkartıp sandalyenin arkasına asma ihtiyacı duymasın.” sözleriyle de işindeki titizliğini gözler önüne seriyor.

ALIŞVERİŞE AYRILAN VAKTİ ASGARİYE İNDİRİYOR
Asla dokusu ve karışımı belli olmayan kumaşları kullanmayarak dünya markalarından organik kumaşları tercih eden Enis İnci, 20 binin üzerindeki kumaş opsiyonuyla müşterilerine her zaman kalıcı moda ürünlerini teslim ediyor. Elinden geldiğince bütün kişiselleştirmeleri yaparak 20 sene sonra da popüler olabilecek zamansız tasarımlar ortaya koyan Enis İnci, ayrıca dünyanın dört bir yanında gücünü ispat etmiş markalardan oluşturduğu aksesuar grubuyla da dikkatleri üzerinde topluyor. Özel dikimin yanı sıra şemsiyesinden bastonuna, kol düğmelerinden çeşitli mücevherat ürünlerine kadar “Bu da lazım” diyebileceğiniz her objeyi bulunduran başarılı iş insanı, insanların mağaza mağaza gezip alışverişe ayırdığı vakti olabildiğince asgariye indirmeye çalışarak müşterilerinin zamandan kazanmasını sağlıyor. Günlük hayatında neyi kullanmak istiyorsa müşterine ve dostlarına da o şekilde dikimler öneren Sartoria Napoletana Kurucusu Enis İnci, sektöründeki kaliteli işleri ve titizliği ile 2022 yılına büyük bir değer kattı.

 

Enis İnci

Enis İnci:Müşterilerine Kalıcı Modayı Sundu Enis İnci
Enis İnci:Müşterilerine Kalıcı Modayı Sundu Enis İnci