Fatma Dursun : Saç Ekiminde Türkiye’nin Gururu Oldu

 Fatma Dursun :  Saç Ekiminde Türkiye’nin Gururu Oldu Fatma Dursun : Saç Ekiminde Türkiye’nin Gururu Oldu

Fatma Dursun Hair Transplant Kurucusu ünlü Saç Ekim Uzmanı Fatma Dursun, alanında verdiği kaliteli hizmetle tüm dünyada adını duyurmuş ve ödüllere layık görülmüş bir isim. Saç ekimi alanında dünya standartlarında bir marka haline gelen Fatma Dursun Hair Transplant, her geçen yıl başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.  

FUE Saç Ekimi, DHI Saç Ekimi, Safir Saç Ekimi, Tıraşsız Saç Ekimi, Oksijenli Saç Ekimi ve Kök Hücreli Saç Ekimi gibi gelişmiş saç ekim yöntemleriyle danışanlarını hayal ettikleri görünüme kavuşturan ve tecrübeli ekibiyle mükemmel sonuçlar elde eden Fatma Dursun, sağlık turizminde çıtayı her geçen dönem yukarı çıkarmaya devam ediyor. Saç ekimi alanında verdiği kaliteli hizmetle hem kendisinin hem de Türkiye’nin adını tüm dünyada duyuran Fatma Dursun, uluslararası mecralarda önemli ödüllere layık görüldü. İtalya’nın başkenti Roma’da “Sağlık Turizmi Başarı Ödülü” ve Dubai’de “Yılın Uluslararası Saç Ekim Merkezi” ödüllerini kazanan başarılı saç ekim uzmanı saç tedavisi alanında Türkiye’nin dünyaya açılan penceresi oldu. Kazandığı bu başarılarla Türkiye ekonomisine de önemli bir katkı yapan Fatma Dursun Hair Transplant Kurucusu Fatma Dursun, dünyanın dört bir yanından gelen danışanlarına yüksek standartta, kişiselleştirilmiş bir hizmet sunuyor. Saç tedavisinde deneyimli ekibiyle birlikte tüm süreçleri eksiksiz bir şekilde planlayarak operasyonların başarılı bir şekilde geçmesini sağlayan Fatma Dursun, danışan memnuniyeti konusunda da en yüksek puanı alan uzmanlardan birisi oldu.

ETKİLİ SUNUMLARIYLA
DİKKAT ÇEKTİ

Saç ekiminde Türkiye’nin başarısını tüm dünyaya kanıtlayan Fatma Dursun, gerçekleştirdiği tedavilerin yanı sıra verdiği konferanslarla da tanınan, uluslararası alanda adını duyurmuş bir isim. Önemli uzmanların ve akademisyenlerin bir araya geldiği bu konferanslarda katılımcıları Türkiye’deki hizmetin kalitesi ve tedavilerdeki başarı oranı hakkında bilgilendiren Fatma Dursun, Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmişti. Türkiye’nin saç tedavisi sektöründeki marka değerini artırmak ve verdiği hizmeti daha geniş kitlelere ulaştırmak adına girişimlerini sürdüren ünlü Saç Ekim Uzmanı Fatma Dursun, hayallerinin peşinden giden ve çalışan kadınların her türlü başarıya ulaşabileceğinin en güzel örneğini sundu.

Neden seçtik?
Sağlık turizmindeki başarısı ve girişimleriyle özellikle saç tedavisi alanında Türkiye’nin dünyaya açılan penceresi oldu. Ayrıca Fatma Dursun, uluslararası alanda önemli ödüllere layık görüldü. İtalya’nın başkenti Roma’da “Sağlık Turizmi Başarı Ödülü” ve Dubai’de “Yılın Uluslararası Saç Ekim Merkezi” ödüllerini kazanan Fatma Dursun saç tedavisi alanında Türkiye’nin dünyaya açılan penceresi oldu.