Formunu Düzenli Olarak Yaptığı Tekvando ve Muay Thai Sayesinde Koruyor

Formunu Düzenli Olarak Yaptığı Tekvando ve Muay Thai Sayesinde Koruyor Formunu Düzenli Olarak Yaptığı Tekvando ve Muay Thai Sayesinde Koruyor

Program Sunucusu, Köşe Yazarı ve Şarkıcı Defne Samyeli; inceliği, güzelliği ve vücut hatlarıyla ünlüler arasında en çok hayranlık duyulan isimlerin arasında yer alıyor. Dövüş sanatlarına ilgi duyan Defne Samyeli formunu düzenli olarak yaptığı Tekvando ve Muay Thai sayesinde koruyor. Başarılı sunucu güzelliğin sırrının vücuda saygı ve sevgi ile yaklaşmak olduğuna inanıyor.  

Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda 1991 yılında üçüncü olarak önemli bir derece yakalayan, sonraki yıllarda ise birçok farklı alanda parlak bir kariyere imza atan ve Defne Samyeli başarısı kadar güzelliği ile de adından söz ettiren ve hayranlık duyulan bir isim. Beslenme konusunda kendisini kısıtlamadığını söyleyen ünlü isim buna rağmen inceliğinden ödün vermiyor. Defne Samyeli’nin formda kalmasının sırrı ise dengeli bir yaşam. Her zaman vücudunun ve ruhunun sesini dinlediğini, bu sayede kendisine neyin iyi gelip neyin iyi gelmediğini anladığını söyleyen başarılı sunucu bunun yanı sıra dövüş sporları ile de ilgileniyor. Düzenli olarak Tekvando ve Muay Thai yapan tescilli güzel bu sporlarla hem daha enerjik bir hale geliyor hem de bedenini zinde tutuyor.

UYKU DÜZENİNE DİKKAT EDİYOR VE GÜNDE EN AZ İKİ LİTRE SU İÇİYOR.
Defne Samyeli’nin bir diğer güzellik sırrı da kendisine susam yağı ile uyguladığı masajlar. Bir sabah rutini olarak saçlarına ve vücuduna susam yağı süren ünlü isim daha sonrasında egzersiz yaparak kendisini güne hazırlıyor. Ünlü sunucu sağlığını ve güzelliğini koruyabilmek adına en çok da uyku düzenine dikkat ediyor ve günde en az iki litre su içiyor. Sadece beden değil ruh sağlığına da büyük bir önem veren Defne Samyeli yoğun günlerinde kendisini motive etmek adına nefes çalışmaları ve meditasyona başvuruyor. Sağlıklı yaşam konusunda bildiklerin YouTube kanalı üzerinden sevenleriyle paylaşmayı da ihmal etmeyen Defne Samyeli’nin videoları sosyal medyada büyük bir ilgi görüyor.
 

Defne Samyeli