Gamze Özlü : Gayrimenkul Sektöründe Tüm Türkiye’nin Tanıdığı Bir İsim Haline Geldi

Gamze Özlü :  Gayrimenkul Sektöründe Tüm Türkiye’nin Tanıdığı Bir İsim Haline Geldi Gamze Özlü : Gayrimenkul Sektöründe Tüm Türkiye’nin Tanıdığı Bir İsim Haline Geldi

Lüks konut ve arsa denilince Türkiye’de akla gelen ilk isimlerden birisi olan, Gamze Özlü Group Real Estate kurucusu başarılı İş Kadını Gamze Özlü, iş dünyasındaki yükselişini her geçen dönem sürdürmeyi başarıyor. Lüks konut uzmanı olarak da tanınan Gamze Özlü, özverili çalışmalarıyla gayrimenkul sektöründe tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline geldi.  


İstanbul’da birden fazla noktada alanında uzman gayrimenkul danışmanlarıyla yatırımcılara hizmet veren Gamze Özlü, alanındaki bilgisi ve tecrübesiyle İstanbul’da konut ve arsa sahibi olmak isteyen birçok kişinin güvenle başvurduğu bir isim. Yalnızca yurt içinden değil aynı zamanda farklı ülkelerden gelen ve Türkiye’de gayrimenkul sahibi olmak isteyen yatırımcılara da nitelikli bir danışmanlık hizmeti sunan Gamze Özlü, kendi adını taşıyan Gamze Özlü Group Real Estate ile sektörün lider kadın uzmanlarından birisi oldu. Danışanlarına konut ve arsa satışında ilk aşamadan son aşamaya kadar kaliteli bir hizmet sunan, bu süreçte hem alıcının hem de satıcının haklarını koruyarak daima şeffaflık ve dürüstlük ilkesiyle hareket eden Gamze Özlü, bu şekilde marka değerini her geçen yıl bir üst noktaya taşıdı. Aynı zamanda ortağı olduğu Tiny House projesiyle de dikkatleri üzerine çeken ve sektörünün parlayan yıldızı olan Gamze Özlü gayrimenkul sektörünün ve iş dünyasının pırlanta kadını oldu.


Neden seçtik?
Girişimci ruhu, sektöründeki başarıları ve danışanlarıyla kurduğu güven ilişkisiyle sektörün örnek isimlerinden birisi oldu, başarıları ve pozitif enerjisi ile tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline geldi.