Hanzade Kocatürk : Doğal Estetik Uygulamalarıyla Fark Yarattı

Hanzade Kocatürk : Doğal Estetik  Uygulamalarıyla Fark Yarattı Hanzade Kocatürk : Doğal Estetik Uygulamalarıyla Fark Yarattı

Özellikle göz çevresi estetiği konusundaki tecrübesiyle dikkat çeken ve kusursuz bir hizmet sunma hedefiyle kurduğu Eye and More Kliniği’nde hizmet veren Op. Dr. Hanzade Kocatürk, göz çevresi ve tüm yüz bölgesinde kullanılan tedavi uygulamalarını ve teknolojileri değerlendirip hastaya en uygun işlemi gerçekleştiriyor. Kliniğinde ayrıca Eyelit, FDA onaylı Scarlet X Altın İğne Radyofrekans tedavisi gibi yenilikçi uygulamalara da yer veren Op. Dr. Hanzade Kocatürk, hastaların ihtiyaçları doğrultusunda da hareket ederek danışanlarına güven veriyor.  

Üniversite eğitimini İstanbul (Çapa) Tıp Fakültesi’nde, uzmanlık eğitimini 2004- 2009 yılları arasında İstanbul Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları alanında alan ve 12 yıl çeşitli devlet hastanelerinde göz hekimi olarak çalışan Op. Dr. Hanzade Kocatürk, 2022 yılında devlet görevinden ayrılıp Eye and More Kliniğini kurdu. Fulya Terrace’ta bulunan kliniğinde hastalarını ağırlayan Op. Dr. Hanzade Kocatürk, özellikle göz çevresi estetiği konusundaki tecrübesi ile çok sayıda danışanın başvurduğu bir isim. Göz çevresi ve tüm yüz bölgesinde kullanılan tedavi uygulamalarını ve teknolojileri değerlendirip hastaya en uygun işlemi gerçekleştiren Op. Dr. Hanzade Kocatürk, hastalarına doğallıktan uzaklaşmadan estetik çözümler sunuyor. Uygulamalarında daima kaliteli ürünler kullanmaya özen gösteren Op. Dr. Hanzade Kocatürk, her bir hastanın kliniğinden aklında hiçbir soru işareti kalmadan mutlu bir şekilde ayrılmasına büyük bir önem veriyor. Kliniğinde ayrıca Eyelit, FDA onaylı Scarlet X Altın İğne Radyofrekans tedavisi gibi yenilikçi uygulamalara da yer veren Op. Dr. Hanzade Kocatürk, medikal estetik alanındaki başarısı ile de adından sıkça söz ettiren bir hekim.

HASTALARIN İHTİYAÇLARINA
ÖNCELİK VERİYOR


Hastalarıyla güvene dayalı bir ilişki kurmaya büyük bir önem veren Op. Dr. Hanzade Kocatürk, tüm tedavi süreçlerinde onların istek ve ihtiyaçlarına öncelik vererek en doğru uygulamalarla kusursuz sonuçlar elde ediyor. Doğallık konusundaki hassasiyeti ile de tanınan ve işlemlerinde yüzün doğal yapısını bozmamak adına azami gayreti gösteren ünlü doktor estetiğe bütünsel bir bakış açısıyla yaklaşarak danışanları için uygun olmayan ve gereksiz denilebilecek işlemleri asla gerçekleştirmiyor. Karşılıklı güven ve pozitif enerjiyi yakalamanın tüm tedavi süreçlerine de olumlu yansıdığına inanan Op. Dr. Hanzade Kocatürk, kliniğinde yarattığı keyifli ortam ile de hastalarının kendilerini mutlu hissetmelerini ve tüm endişelerinden kurtulmalarını sağlıyor.  Böylece danışanlarıyla uzun yıllar süren hasta-hekim ve dostluk ilişkisi kuran Op. Dr. Hanzade Kocatürk sağlık alanının pırlanta kadınları arasına giriyor.

Neden seçtik?
Hastalarıyla yakaladığı pozitif enerji ve onlara verdiği güvenle tüm tedavi süreçlerinin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlayarak güzel sonuçlar elde ediyor. Danışanlarıyla uzun yıllar süren hasta-hekim ve dostluk ilişkisi kuran Op. Dr. Hanzade Kocatürk sağlık alanının pırlanta kadınları arasında gösteriliyor