Hümeyra Demircioğlu : Çılgın Projelerin Yaratıcısı

Hümeyra Demircioğlu :  Çılgın Projelerin Yaratıcısı Hümeyra Demircioğlu : Çılgın Projelerin Yaratıcısı

Airospacex Mühendislik Kurucusu ve Yapay Zeka Uzmanı Hümeyra Demircioğlu, en lüks ve en çılgın projelerin yaratıcısı olarak iş dünyasında adından söz ettiriyor. Şirketinde teknolojik hizmetlerin yanı sıra yapay zeka üzerine de danışmanlık hizmeti veren Hümeyra Demircioğlu, başarılı çalışmalarıyla sıra dışı ve lüks teknoloji alanının öncü isimleri arasına girdi.  

Lisans ve yüksek lisans eğitimini Balıkesir Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde tamamladıktan sonra doktorasını Uludağ Üniversitesi’nde TÜBİTAK ile ortak yapay zeka projesi çalışması üzerine yapan Hümeyra Demircioğlu, enerji ve savunma sanayi sektöründe edindiği deneyimlerin ardından Airospacex Mühendislik şirketini kurdu. Azimli çalışmalarıyla Airospacex Mühendislik’i Türkiye’nin bu alandaki öncü şirketleri arasına taşımayı başaran Hümeyra Demircioğlu, sıra dışı ve lüks teknolojide alanının öncü isimleri arasına girdi. Şirketinde teknolojik çözümler sunan ve nitelikli bir danışmanlık hizmeti veren Hümeyra Demircioğlu en lüks ve en çılgın projelerin yaratıcısı olarak adından söz ettirmeyi başardı.
AKILLI EV TEKNOLOJİLERİ YÜKSEK DÜZEYDE GÜVENLİK VE KONFOR SAĞLIYOR
Teknolojiyi ve yapay zekayı kullanarak lüksün sınırlarını aşan ve sektörde çıtayı daima yukarı çıkaran başarılı iş kadını insanların yaşam kalitesi artıran teknolojiler geliştirmek adına çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Müşterilerine akıllı evler, robotik sistemler, fabrika otomasyonları, ar-ge ve tasarım merkezi kurulumları gibi teknolojik çözümler sunan Airspacex Mühendislik, verdiği çok yönlü hizmet ile kalitesini ortaya koyuyor. Akıllı evler için kullanılan teknolojileri yalnızca yeni yapılan evlere değil aynı zamanda alt yapısı olmayan evlere de entegre edebilen Airspacex Mühendislik, akıllı evlerde yüksek düzeyde güvenlik ve konfor sağlıyor. Bunların haricide Ar-Ge, kalite ve kontrol sistemleri, süreç hızlandırma, yapay zeka desteği, sistemsel anomali algılama gibi hizmetleri de şirketlere sunan Airspacex Mühendislik yaşamı kolaylaştıran ve üretim süreçlerini daha verimli bir hale getiren teknolojileriyle alanında fark yaratıyor. Sıra dışı ve lüks teknolojik çözümlerin öncülerinden olabilmek adına her gün daha fazla gelişen Airspacex Mühendislik ekibi Türkiye›ye benzersiz teknoloji tasarımlar kazandırmak adına çalışmalarını sürdürüyor.

Neden seçtik?
Teknolojiyi ve yapay zekayı kullanarak lüksün sınırlarını aşan ve sektörde çıtayı daima yukarı çıkaran başarılı iş kadını insanların yaşam kalitesi artıran teknolojiler geliştirmek adına çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Alanında sınırları aşarak geliştirdiği sıra dışı teknolojiler ve yapay zeka destekli sistemlerle en lüks ve çılgın projelerin mimarı oldu.