Kadriye Sert : “Kınky Markasını Tüm Dünyada Zirveye Taşımak İstiyorum”

Kadriye Sert : “Kınky Markasını Tüm Dünyada Zirveye Taşımak İstiyorum” Kadriye Sert : “Kınky Markasını Tüm Dünyada Zirveye Taşımak İstiyorum”

Kınky Marka Kurucusu Kadriye Sert, Kınky Markasının Farklarını Ve Gelecek Hedeflerini Klass’a Anlattı Başarılı Diş Hekimi ve Kinky markasının kurucusu Kadriye Sert, yıllardır hayalini kurduğu parfüm markası Kinky ile kadınlara kendilerini özel hissedebilecekleri bir dünyanın kapılarını aralıyor. Kadınlar için parfümün bir tutku olduğunu ifade eden başarılı iş kadını, ürünlerinde kadınların kendi farkını ortaya koyduğu, dişil enerjisini kendi ışığı ile birleştirdiği, kokunun kadın ve erkekte iz bıraktığı bir kombinasyon oluşturmak istediğini belirtiyor. Markası Kinky’i önce Türkiye’de daha sonra tüm dünyada zirveye taşımak istediğinin altını çizen Kadriye Sert, hedefinin tüm kadınların ürünlerini kullanırken kendi farkındalığını hissetmesi, kendilerini çekici hissederken aynı zamanda özgürlüklerini doruklarına kadar yaşaması olduğunu da sözlerine ekliyor. Başarılı Diş Hekimi ve Kinky Marka Kurucusu Kadriye Sert ile Kinky markasının nasıl doğduğunu, markasının özelliklerini Klass okurları için konuştuk.  

Kadriye Hanım, başarılı bir diş hekimi kariyerinizin yanı sıra iş dünyasında da örnek bir kadın girişimcisiniz. Öncelikle sizi okuyucularımız için yakından tanıyabilir miyiz?
Viyana’da doğdum ve büyüdüm. Üniversite eğitimimi İstanbul Çapa Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamladım. Estetik diş hekimliği olarak da hala mesleğimi severek yapmaktayım. Yıllardır hayalini kurmuş olduğum bir parfüm markası ile girişimcilik dünyasına adım attım. Kurucusu olduğum “Kinky” markası ile kadınlara kendilerini farklı, özel ve büyüleyici hissettirmek istiyorum.

‘PARFÜM BİR KADININ KİMLİĞİDİR. DUYGUSAL DÜNYASINI YANSITAN BİR ARAÇ HATTA BAZEN KENDİNİ İFADE ETME ŞEKLİDİR’
Kadınların parfüm tutkusu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Sormuş olduğunuz bu sorunun cevabı inanın birkaç cümleye sığmayacak kadar geniş bir yelpazede, binlerce yıl önceden gelen bir tutkudur. Parfüm bir kadının kimliğidir, duygusal dünyasını yansıtan bir araç hatta bazen kendini ifade etme şeklidir. Sonuç olarak imzasıdır. Kadın, parfümü kendisi için seçer hatta koku seçimi ve kullanılan tercihleri duygu durumuna göre farkında olmadan değişiklik gösterir. Kadın içindeki tutkuyu kullanmış olduğu ürünlerdeki koku esanslarının birleşimiyle yansıtır. Hepimiz yaşamışızdır. Bir gün bir yerde duyulan bir koku bizi geçmişe götürür, anımsatır, tebessüm ettirir hatta hayatımızdan geçmiş kişileri hatırlatır. Duyu organımız, koku alma duyumuz bize her şeyi hatırlatır.

Kinky markasının özellikleri ve farkları nelerdir?
Ben ürün setimde kadınların kendi farkını ortaya koyduğu, dişil enerjisini kendi ışığı ile birleştirdiği, dokunularak hissedemediğiniz ama kokunuzun kadın ve erkekte iz bıraktığı bir kombinasyon oluşturmak istedim. Aslında en büyük farkı, her bir üründe birbirini tamamlayan body serisinin dişil enerjimizi yükselten bir farklılık içermesi. Ürünümüz güvenilirdir. CPNP ile Vegan sertifikası ve ‘curly free’ sertifikaları mevcuttur.

Kinky parfümlerine tüketiciler nasıl ulaşabilir?
Kendi web sitemizin yanı sıra pazar yerleri arasında Trendyol’da ürünlerimize ulaşabilirsiniz. Tüketicilerimiz hem toptan hem perakende olarak ulaşabilirler.

Kadriye Hanım, diş hekimliğiyle birlikte iş kadınlığı zor olmuyor mu?
Tabi ki hayır. Ben işimi çok çok severek yapıyorum. Birisi benim hayalim diğeri ise kariyerim. Hem hayalimi hem kariyerimi gerçekleştirmiş olmak beni çok mutlu ediyor. İstanbul gibi bir metropolde yaşıyoruz. Zaman kavramı açısından elbette bazen zorlanıyorum ama dediğim gibi bu iki iş de beni mutlu ediyor ve yaşanan tüm zorluklar benim için kolay oluyor.

Son olarak hedefleriniz nelerdir?
Hedefim tüm kadınların ürünlerimi kullanırken kendi farkındalığını hissetmesi, kendilerini çekici hissederken aynı zamanda özgürlüklerini doruklarına kadar yaşaması. Kendilerini bulundukları konum, meslek, kariyer veya annelikle sınırlandırmamaları. Kinky markasını önce kendi ülkemde daha sonra tüm dünyada zirveye taşımak istiyorum.