Nazan Eke : Bitkilerin Şifasını Milyonlarca İnsana Ulaştırıyor

Nazan Eke : Bitkilerin Şifasını Milyonlarca İnsana Ulaştırıyor Nazan Eke : Bitkilerin Şifasını Milyonlarca İnsana Ulaştırıyor

Alyalina Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Nazan Eke, son yıllarda iş dünyasında başarılarıyla adından sıkça söz ettiren bir isim. Kaliteli ürünlerini yurt dışına ihraç ederek Türkiye ekonomisine katkı sunan Nazan Eke, Alyalina markasını kısa sürede dünya çapında tanınan bir marka haline getirdi.  

Çörek otu ile başlayan hikayesine papatya ve ölmez otu bitkilerini de ekleyerek, bitkisel kaynaklı doğal ürünlerini ihraç eden dünya çapında bir marka haline gelen Alyalina’nın başarısında büyük bir pay sahibi olan başarılı İş Kadını Nazan Eke, son yıllarda iş dünyasının dikkat çeken isimlerinden birisi oldu. Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Kırgızistan, Kazakistan, Tacikistan, Rusya, Özbekistan dahil olmak üzere 7 ülkeye yaptığı ihracatla Türkiye ekonomisine büyük bir katkı sağlıyor. Takım Bakanlığı onaylı ve Sağlık Bakanlığı kayıtlı ürünleriyle Alyalina’yı dünyaya açılan bir şirket haline getiren Nazan Eke, çok yakın zamanda Uzak Doğu, Avrupa ve Afrika’ya da satış yapmayı hedefliyor. Yeni pazarlara ulaşmak ve ürün gamını zenginleştirmek adına çok çalışan Nazan Eke, insan sağlığına mucizevi etkileri bulunan Çörek otunu dünyaya tanıtarak sektöründe bir ilki başarmanın mutluluğunu yaşıyor. Aynı zamanda girişimci kişiliği ve sıra dışı ürünleriyle iş hayatının pırlanta kadınlarından birisi olarak tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

ÖLMEZ OTU KAHVESİYLE
BİR İLKE İMZA ATTI

Papatya, ölmez otu ve çörek otu ürünleri, gıda takviyeleri, kahveler ve dermokozmetik ürünlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Alyalina ile Nazan Eke, ölmez otlu kahve ve papatyalı kahve üreterek bu alanda bir ilke daha imzasını attı. Anadolu topraklarında yetişen, her biri doğal içeriğe sahip bitkisel ürünleri dünyanın sayısız ülkedeki milyonlarca insana ulaştıran Alyalina’nın daha çok ülkeye ulaşması adına çalışmalarını sürdüren Nazan Eke, bitkisel ürünlerin şifasını tüm dünyaya ulaştırmayı hedefliyor. Ülkemizde de Doğrudan satış sektörüyle adım attığı kariyerinde özellikle kadın girişimcilere destek olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Nazan Eke, bu başarılarıyla iş dünyasında büyük bir takdir topluyor.

Neden seçtik?
Şifalı bitkileri kullanarak geliştirdiği özel ürünlerini sayısız ülkede pazarlamayı başararak alanında bir ilke imza attı. Ülkemizde de doğrudan satış sektörüyle adım attığı kariyerinde özellikle kadın girişimcilere destek olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Nazan Eke, bu başarılarıyla iş dünyasında büyük bir takdir topluyor.