Samira Gasımlı : Danışanlarının Hem Bedenini Hem Ruhlarını İyileştiriyor

Samira Gasımlı :   Danışanlarının Hem Bedenini Hem Ruhlarını İyileştiriyor Samira Gasımlı : Danışanlarının Hem Bedenini Hem Ruhlarını İyileştiriyor

Rosa Life Style Kurucusu, Fitoterapist, Dahiliye ve Beslenme Uzmanı Dr. Samira Gasımlı, merkezinde gerçekleştirdiği uygulamalarla kişilerin yaşam kalitesini artırıyor. Çok sayıda kişinin sağlıklı bir hayata ‘merhaba’ demesini sağlayan Dr. Samira Gasımlı, kliniğinde çok yönlü bir hizmet veriyor.  

Sağlık alanının pırlanta kadınlarından olan Dr. Samira Gasımlı, özel kliniğinde kişilerin bedensel ve psikolojik rahatsızlıklarına çözüm sunarak yenilenmiş bir şekilde sağlıklı bir hayata adım atmalarını sağlıyor. Aynı zamanda fitoterapist, dahiliye ve beslenme uzmanı olan Dr. Samira Gasımlı, klinik ortamda tamamen doğal ürünlerle yaptığı karaciğer temizliği ile danışanlarının vücudundaki zararlı maddeleri atmalarına, karaciğer ve metabolizmalarının daha iyi çalışmasına yardımcı oluyor. Bu yöntemle danışanlarının metabolizmasını hızlandırarak diyet yapmalarına gerek kalmadan rahat bir şekilde kilo vermelerinin önünü açan Dr. Samira Gasımlı, kendi geliştirdiği bu yöntemle bel çevresinde önemli ölçüde bir incelme sağlayarak alanında fark yaratıyor. Çok sayıda kişinin sağlıklı kilo vermek için başvurduğu bir isim olan Dr. Samira Gasımlı, her insanın vücudunun sağlıklı olması için vücudun her yerine etki edebilen karaciğer yağlanmasının önüne geçilmesi gerektiğini ve bunun için de mutlaka altı ayda bir karaciğer temizliğinin yapılması gerektiğinin altını çiziyor.

BÜTÜNSEL BİR HİZMET SUNUYOR
Kendisine başvuran danışanlarının yalnızca fiziksel değil ruhsal olarak da iyileşmelerine büyük bir önem veren Dr. Samira Gasımlı, sağlığı bir bütün olarak ele alıp kişilerin psikolojik olarak da rahatlamaları adına çeşitli tedaviler gerçekleştiriyor. Bu amaçla Psikolog, Yaşam Koçu ve Psiko-Enerji Terapisti Romina Gasımzade ile birlikte Bio Enerji çalışmaları gerçekleştiren ünlü doktor, kişilerin yaşadığı uyku bozukluklarından panik atağa, kronik yorgunluğun getirdiği unutkanlıklardan iletişim problemlerine kadar pek çok sorunun giderilmesine yardımcı oluyor. Kişilere A’dan Z’ye kişiselleştirilmiş ve ihtiyaçları doğrultusunda bir sağlık hizmeti vererek kalitesini ispatlayan Dr. Samira Gasımlı, Türkiye’nin pırlanta kadınları arasında yer alıyor.

Neden seçtik?
Sunduğu kişiselleştirilmiş ve bütünsel sağlık hizmetiyle kişilerin tüm sağlık sorunlarından arınmış bir şekilde yepyeni bir hayata başlamalarına yardımcı oluyor. Özellikle karaciğer ve bağırsak sorunları yaşayan kişilere kendine özel doğal yolla bulduğu sistemle çözüm üreterek sağlıklı bir vücuda kavuşmalarına yardımcı oluyor.