Sevgi Ekiyor : Yeni Yatırımlarla Büyümeye Devam Ediyor

Sevgi Ekiyor :   Yeni Yatırımlarla Büyümeye Devam Ediyor Sevgi Ekiyor : Yeni Yatırımlarla Büyümeye Devam Ediyor

Sağlıklı Yaşam Yönetimi ve Medikal Estetik Uzmanı Dr. Sevgi Ekiyor, özel kliniğinde danışanlarının sağlıkla ilgili her türlü ihtiyacına deneyimli ekibi ile cevap vererek aynı zamanda kaliteli bir medikal estetik hizmeti sunuyor. Girişimci kişiliği ile de öne çıkan Dr. Sevgi Ekiyor, kurduğu sağlık turizmi acentası ile de yeni bir başarıya imza attı.  

Kliniğinde danışanlarına saç tedavileri, anti aging, vücut tedavileri, yüz mimarisi ve restorasyonları branşlarında hizmet veren Dr. Sevgi Ekiyor, kurduğu iş birlikleriyle diş tedavileri, plastik cerrahi, kadın doğum gibi alanlarda da danışanlarına hizmet sunmaya başladı. Kişilere sağlık ve medikal estetik alanında A’dan Z’ye kaliteli bir hizmet sunan ve birçok kişiyi hayal ettiği görüntüye kavuşturan Dr. Sevgi Ekiyor, deneyimli ekibi ve alanındaki tecrübesi ile sektörün pırlanta kadınları arasında yer alıyor. Bunların yanında çok yönlü bir kişiliğe sahip olan ve mesleğinde sahip olduğu bilgi ve deneyim ile yetinmeyerek daima kendisini geliştirmeyi hedefleyen Dr. Sevgi Ekiyor, aldığı ödüller, yurt içi ve yurt dışında katıldığı eğitimler, konferanslar ve kongreler ile bağlı olduğu dernekler bünyesinde gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk çalışmaları ile örnek bir hekim ve iş kadını. Danışanlarına bütünsel ve koruyucu hekimlik anlayışı ile yaklaşan ünlü doktor, yüz mimarisi konusundaki tescilli tedavileri ile de uluslararası camiada dikkat çekmeyi başarmış bir isim. Bu konuda bir kitap da çıkaracak olan Dr. Sevgi Ekiyor, estetik konusundaki çalışmalarını sürdürüyor.

BAŞARILARINA YENİLERİNİ EKLEMEYE DEVAM EDİYOR
Girişimci kişiliğini her alanda gösteren Dr. Sevgi Ekiyor, kliniğinde hizmet verdiği branşları artırmanın yanı sıra danışan potansiyelini büyütmek ve Türk sağlık sektörüne katkıda bulunmak amacıyla önemli bir adım daha attı. Bir sağlık turizmi acentası açma fikrini hayata geçirerek önemli bir yatırıma imza atan ünlü doktor, kişilerin yaşamını değiştiren başarılı uygulamalarını tüm dünyadan gelen insanlarla buluşturarak Dr. Sevgi Ekiyor’u uluslararası alanda tanınan bir marka haline getirmeyi hedefliyor. Amacının her zaman insanların yaşamına sağlıkla dokunarak onları gülümsetmek olduğunu söyleyen Dr. Sevgi Ekiyor, yurt dışı şubesi açmak için gerekli sertifikaları aldığını ve bu konudaki girişimlerinin devam ettiğini de söyledi.

Neden seçtik?
Araştırmacı ve girişimci kişiliği, başarılı uygulamaları, sosyal duyarlılığı ve eğitimci yönü ile örnek bir hekim ve iş kadını.