Sevim Aydın : İşine Olan Aşkı Ve Sıra Dışı Başarılarıyla Kadınlara İlham Oldu

Sevim Aydın  :   İşine Olan Aşkı Ve Sıra Dışı Başarılarıyla Kadınlara İlham Oldu Sevim Aydın : İşine Olan Aşkı Ve Sıra Dışı Başarılarıyla Kadınlara İlham Oldu

Sase Grup ve Es Home Collection Yönetim Kurulu Başkanı Sevim Aydın sanayi, ev tekstili, tarım, turizm, iç mimarlık ve iç dekorasyon sektörlerinde gösterdiği faaliyetle Türkiye’nin üreten kadınları arasında yer alıyor. Çalışma azmi ve istikrarı ile Türkiye’nin en önemli üreticileri arasına girmeyi başaran Sevim Aydın, iş dünyasının pırlanta kadını olarak karşımıza çıkıyor.  


Kurucusu olduğu firmalar ile ihracat ve ithalat sektöründe günde güne büyüyen ve başarıdan başarıya koşan ünlü İş Kadını Sevim Aydın, Türkiye’nin en önemli üreticileri arasına adını yazdırmayı başarmış bir isim. Sase Grup ve Es Home Collection bünyesinde sanayi, ev tekstili, tarım, turizm, iç mimarlık ve iç dekorasyon alanlarında faaliyet gösteren Sevim Aydın, iş hayatındaki bu başarısı ile takdir topluyor. Es Home markasıyla ev tekstili ürünlerinin toptan ve perakende satışını gerçekleştiren, ağır sanayide taşlı imalat yapan, iç mimarlık ofislerinde anahtar teslim iç dekorasyonlara imza atan Sevim Aydın, tarım ve turizm alanlarında da yatırımlarına devam ediyor. Babasından miras kalan çalışma azmi ve ticari zekasıyla başarı merdivenlerini adım adım çıkan ve kadınların her işin üstesinden gelebileceğinin en güzel örneğini sunan Sevim Aydın, işini büyük bir aşkla yapan ve bu yönüyle de kadınlara ilham olan bir iş insanı. Ticaret hayatında her zaman planlı bir şekilde ilerleyen ve öngörüsüyle başarıya ulaşan Sevim Aydın “Ben 25 sene önce de şu an oturduğum koltuğu planlamıştım.” diyor. 

BAŞARISINI ALDIĞI ÖDÜLLERLE TAÇLANDIRDI
Disiplinli ve özverili çalışmalarıyla Es Home Collection’ı ve Sase Grup’u Türkiye’nin en büyük üreticileri arasına taşıyan ve yurt dışında patentini aldığı ürünlerle uluslararası alandaki rekabet gücünü artıran Sevim Aydın, başarılarını aldığı ödüllerle de taçlandırdı. Daha önce de birçok prestijli ödülün sahibi olarak iş dünyasında adını duyuran Sevim Aydın, Klass Ödülleri’nde iki yıl üst üste ‘Yılın İş Kadını’ ödülüne layık görüldü. Aldığı bu ödülle aynı zamanda Türkiye’nin en prestijli network kulüplerinden ‘Yüzüklüler Kulübü’nün de üyesi olan Sevim Aydın, aldığı ödüllerle de başarısını ispatlayarak Türkiye’nin pırlanta kadınları arasına girdi.


Neden seçtik?
İşine olan aşkı ve çalışma azmi ile Türkiye’nin en önemli kadın üreticileri ve ihracatçıları arasına girmeyi başardı.