Songül Arı : Danışanlarına Verdiği Güven Duygusuyla Alanının En Başarılı İsimlerinden

Songül Arı :   Danışanlarına Verdiği Güven Duygusuyla Alanının En Başarılı İsimlerinden Songül Arı : Danışanlarına Verdiği Güven Duygusuyla Alanının En Başarılı İsimlerinden

Redstone Doğru Gayrimenkul Konut Arsa Yatırım Uzmanı Songül Arı, lüks gayrimenkul alanındaki bilgi ve tecrübesiyle Türkiye çapında başarıya ulaşmış bir isim. İnsan odaklı yaklaşımı ve etkili pazarlama faaliyetiyle fark yaratan Songül Arı, gayrimenkul sektörünün pırlanta kadınlarından oldu.  

Sağlık sektöründe yerli ve uluslararası firmalarda edindiği tecrübelerden sonra her zaman ilgi duyduğu ve yer almak istediği gayrimenkul alanına geçiş yapan Songül Arı, başarılı çalışmalarına burada da devam etti. Daha önce önemli şirketlerde yöneticilik ve kişisel danışmanlık görevlerinde bulunan ve insan ilişkilerindeki başarısıyla her daim dikkat çeken Songül Arı’nın son olarak yolu Redstone firması ile kesişti. Lüks konut ve arsa denilince akla gelen ilk isimlerden birisi olan Songül Arı, bu alandaki bilgi ve tecrübesiyle de Türkiye çapında önemli bir başarıya ulaştı. Lüks gayrimenkul alanında sahip olduğu network ile danışanlarının mülklerini doğru fiyatla, değerine uygun bir şekilde alıcı ile buluşturan Songül Arı danışanlarına verdiği güven duygusuyla her zaman tercih edilen bir isim oldu. “Bir gayrimenkul uzmanının en temel özelliğinin güvenilir” olmasıdır diyen ve meslek hayatında her zaman bu prensiple hareket eden Songül Arı, gayrimenkul sektörünün pırlanta kadınlarından oldu.

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA AKTİF ROLLER ÜSTLENİYOR

İş hayatındaki başarısı kadar sivil toplum kuruluşlarındaki faaliyetleriyle de tanınan Songül Arı, toplum yararına faaliyet gösteren birçok kuruluşta çeşitli görevler üstleniyor. Kızılay İstanbul Kadın Kolları Yönetim Kurulu’nda görev alan Songül Arı, PWN Uluslararası Professional Women’s Network platformunda da yer alıyor. Yeşilay ve bazı sosyal dayanışma platformlarında da aktif hizmetlerde bulunan başarılı iş kadını kadınlara ve topluma faydalı bir aktivist rolü üstleniyor.


Neden seçtik?
Kurumsal hayattaki bilgi ve tecrübesinin yanı sıra insanlarla kurduğu güçlü diyalog ve danışanlarına aşıladığı güven duygusuyla alanında fark yarattı.