Tazegül Taytan : “Türkiye’deki Misafirperverliği Ve Sıcaklığı Tüm Dünyaya Yansıtmak İstiyoruz”

Tazegül Taytan : “Türkiye’deki Misafirperverliği Ve Sıcaklığı Tüm Dünyaya Yansıtmak İstiyoruz” Tazegül Taytan : “Türkiye’deki Misafirperverliği Ve Sıcaklığı Tüm Dünyaya Yansıtmak İstiyoruz”

Esteseven Kurucu Ortağı Tazegül Taytan, Saç Ekim Sektöründe Başarılı Olmanın Püf Noktalarını Klass’a Anlattı Saç ekimi, saç tedavileri, medikal işlemler ve diş tedavilerini profesyonel bir ekip ve butik hizmet anlayışıyla gerçekleştiren EsteSeven, her bir danışanıyla özel olarak ilgilenerek tedavinin her aşamasında kendilerini iyi hissetmelerini sağlıyor. Bünyesinde bir doktor, bir saç ekim uzmanı bulunduran, salon ve ofis ekibiyle de hastalara kusursuz bir deneyim sunmak adına çalışan EsteSeven ailesi, yurt içinden ve yurt dışından çok sayıda kişiye nitelikli bir hizmet sunuyor. Esteseven Kurucu Ortağı Tazegül Taytan ile EsteSeven isminin anlamını, merkezlerinde hangi tedavileri gerçekleştirdiklerini, kendilerini diğer kliniklerinden farklı kılan noktaları Klass okurları için konuştuk.  

Saç ekimi, saç tedavileri, medikal işlemler ve diş tedavilerini profesyonel bir ekip ve butik hizmet anlayışıyla gerçekleştiren EsteSeven, her bir danışanıyla özel olarak ilgilenerek tedavinin her aşamasında kendilerini iyi hissetmelerini sağlıyor. Bünyesinde bir doktor, bir saç ekim uzmanı bulunduran, salon ve ofis ekibiyle de hastalara kusursuz bir deneyim sunmak adına çalışan EsteSeven ailesi, yurt içinden ve yurt dışından çok sayıda kişiye nitelikli bir hizmet sunuyor. Esteseven Kurucu Ortağı Tazegül Taytan ile EsteSeven isminin anlamını, merkezlerinde hangi tedavileri gerçekleştirdiklerini, kendilerini diğer kliniklerinden farklı kılan noktaları Klass okurları için konuştuk.