Tuba İşler : “Remax Europe Avrupa Ülkeleri Arasında Ticari Gayrimenkul Satışında En Fazla Ciro Kazanan 2. Gayrimenkul Danışmanı” Ödülünü Kazandı

Tuba İşler :  “Remax Europe Avrupa Ülkeleri Arasında Ticari Gayrimenkul Satışında En Fazla Ciro Kazanan  2. Gayrimenkul Danışmanı”  Ödülünü Kazandı Tuba İşler : “Remax Europe Avrupa Ülkeleri Arasında Ticari Gayrimenkul Satışında En Fazla Ciro Kazanan 2. Gayrimenkul Danışmanı” Ödülünü Kazandı

Gayrimenkul Alanında Ününü Uluslararası Arenaya Taşıdı  Remax Queen Team Kurucusu ünlü Gayrimenkul Danışmanı Tuba İşler, 2023 yılında emlak sektörünün öne çıkan isimlerinden birisi olurken aldığı ödüllerle de bu başarısını kanıtladı. 2024 yılına da hızlı giren Tuba İşler, ödüllerine devam ederken son olarak “Remax Europe Avrupa Ülkeleri Arasında Ticari Gayrimenkul Satışında En Fazla Ciro Kazanan 2. Gayrimenkul Danışmanı” ödülünü kazanarak ününü uluslararası arenaya taşıdı.  

“CHAİRMAN” ÜNVANI ALMAYA HAK KAZANDI

Son olarak; İspanya, Portekiz, Fransa, Almanya gibi çok önemli lokasyonların ve ticaretin kalbinin attığı ülkelerde de faaliyet gösteren 30 bin Remax danışmanı içerisinde 2023 yılında ‘Avrupa Ülkeleri Arasında Ticari Gayrimenkul Satışında En Fazla Ciro Kazanan 2. Gayrimenkul Danışmanı’ ödülünü kucaklayan Tuba İşler, bu başarısıyla minimum 15.000.000 milyon ciro ve üzerinde satış yapanlara verilenChairman’ ünvanı almaya da hak kazandı. Başarısını uluslararası arenaya taşıyarak Türkiye için bir gurur olan iş kadını aynı zamanda Türkiye’de yaşam bahçeleri projesini ilk kez geliştiren iş kadını olarak 10 binden fazla insana yaşam bahçesinde yaşama imkanı sunmuştu.

GİRİŞİMCİ KİŞİLİĞİYLE DURMADAN ÇALIŞIYOR
2021 yılında Queen Tiny House markasını kurarak Çatalca’da 13.000 metrekarelik bir arazi üzerinde bungalow ve tiny house üreten bir fabrika kuran Tuba İşler, üretmeye ve projelerine durmaksızın devam ediyor. Yakın zamanda büyük projesini açıklayacağını ve yine Türkiye’de bir ilki gerçekleştireceğini belirten Tuba İşler, bu projesiyle herkesin hayali olan ‘dream house’ sahibi olabileceğini ve şu anki ekonomide bu hayali gerçekleştirmekte zorlanan herkese çok düşük maaliyet ve taksitlerle villa sahibi yapmanın en büyük hayallerinden olduğunu söyledi. Gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen kişilerin en çok başvurduğu uzmanlardan birisi olan Tuba İşler, aldığı ödülle Türkiye'nin önde gelen markalarından birisi olan Remax'ı en iyi şekilde temsil ettiğini kanıtlarken çalışmalarına da durmaksızın devam edeceğini vurguladı.