Cornelia Diamond Golf Resort&Spa, Çizgisinden Ödün Vermeden Misafirlerini Ağırlıyor

Cornelia Diamond Golf Resort&Spa, Çizgisinden Ödün Vermeden Misafirlerini Ağırlıyor Cornelia Diamond Golf Resort&Spa, Çizgisinden Ödün Vermeden Misafirlerini Ağırlıyor

Türkiye’de turizmin başkenti olarak nitelendirilen Antalya’nın Belek bölgesinde bulunan Cornelia Diamond Golf Resort & SPA, önemli etkinliklere ev sahipliği yaptığı kış döneminin ardından yaz boyunca dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi yaşatıyor.

 Açıldığı günden bu yana başarılı yönetimiyle otelin pek çok ödül almasını sağlayan Cornelia Diamond Golf & Resort SPA’nın Genel Müdürü Zafer Alkaya, bu yaz da misafirlerine yeni sürprizler sunarak unutulmaz bir tatilin kapılarını açıyor. Misafirlerini, “Bizde hayır kelimesi yoktur.” sloganı ile ağırlayarak sadece Belek ve Antalya turizminde değil dünya çapında fark yaratan bir hizmet anlayışına sahip olan Cornelia Diamond Golf Resort &SPA’nın Genel Müdürü Zafer Alkaya, bu yaz da farklı beğenileri ve ihtiyaçları olan misafirlerinin beklentilerini karşılamaya devam ediyor. Crassula Spa’dan dünya çapındaki Cornelia Nick Faldo Golf Sahası’na, muhteşem sahilinden eğlencesine ve dünya mutfağından lezzetler sunan Cornelia Diamond Golf  Resort &SPA’nın Genel Müdürü Zafer Alkaya ayrıca, “Profesyonel ekibimizle hizmet vererek şartlar ne olursa olsun kalite anlayışımızdan da asla ödün vermiyoruz.” diyerek göstermiş oldukları hizmet kalitesini gözler önüne seriyor. Rusya’dan Avrupa’ya, Uzak Doğu’dan Orta Doğu’ya dünyanın 58 bölgesinden misafir ağırlayan, Cornelia Diamond Golf Resort &SPA’nın ‘Dünyanın En Donanımlı Her Şey Dahil Oteli’ ödülünü defalarca Türkiye’ye kazandırmasında büyük bir payı olan Zafer Alkaya, misafirlerin kendilerini özel hissetmesine verdiği önemle de biliniyor.

MİSAFİRLERİNE HER SEZON YENİ SÜPRİZLER SUNUYOR
“Sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler ve kalitemiz ile dünyanın her yerinden gelen ziyaretçiler tarafından tercih edildiğimizi düşünüyorum. Bu sezon da beklediğimiz doluluk oranına ulaştık.” diyerek bu yaz Cornelia Diamond Golf Resort &SPA başarılı çalışmalarına devam eden Zafer Alkaya, çizgisinden taviz vermeden misafirlerini ağırlıyor. Her yıl kendilerini tercih eden misafirlerinin beğenilerine yeni şeyler mutlaka sunmaya çalışarak güzel sürprizlere de yer veren Zafer Alkaya, “Cornelia Diamond Golf Resort & Spa’nın her köşesi keyifle zaman geçirilecek ayrı güzel mekanlardır. Bizler bu doyumsuz mekanlarımızı misafirlerimizin değerli beğenilerine sunar ve tercihi onlara bırakırız.” diyerek seçenekleri misafirlerine bıraktıklarını da vurguluyor.


 

Zafer Alkaya