Ahu Yüksel: Mimaride Çığır Açıyor

Ahu Yüksel: Mimaride Çığır Açıyor Ahu Yüksel: Mimaride Çığır Açıyor

Artero Design Kurucusu başarılı İç Mimar Ahu Yüksel, Artero Design markasıyla residence, villa, konut, ofis, kafe ve restoran projeleri yaparak çözüm odaklı bir yaklaşım sergiliyor. Mimaride çığır açan modern ve lüks çalışmalarını hayata geçiren ünlü iç mimar sektöründeki gözleri üzerinde topluyor.  

Yüksek lisans eğitiminin yarım dönemini Stuttgart Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra çeşitli mimarlık firmalarında mimar ve iç mimar olarak görev alarak residence, ofis, kafe ve restoran gibi pek çok projenin tasarımı ile uygulamasını üstlenen ve farklı konseptler geliştiren Artero Design Kurucusu ünlü İç Mimar Ahu Yüksel, mimari ve iç mimari alanında sağladığı üst segment kalite ve hizmet anlayışıyla alanında en başarılı isimlerden. Artero Design markası ile dünya markalarına iç mimarlık ve mimarlık çözümleri sunarak Avrupa, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri ve Türkiye’de uluslararası fuar stant tasarım ve uygulamaları gerçekleştiren Ahu Yüksel, yılların tecrübesi ile işverenlerle karşılıklı güvenin ve çözüm odaklı aksiyonların ön planda olduğu iş birliktelikleri kuruyor. Yüksek lisans eğitimi tez çalışmasını özellikle hastane tasarımlarında sürdürülebilir ve nano malzemelerin etkilerini inceleyerek tamamlayan ve proje süreci malzeme seçiminde hassasiyet göstererek duyarlı olan başarılı iş kadını, iç mekânda sürdürülebilir ve çevre dostu yerel malzeme kullanarak, doğaya ve çevreye saygılı tasarımlar yaparak da örnek bir davranış modeli sergiliyor.

Doğru, Hızlı ve Kaliteli Projeler Üretiyor
Mimarlığa olan ilgisinin küçük yaşlardan itibaren başladığını dile getirerek mesleğini büyük bir sevgiyle icra eden Artero Design Kurucusu ve İç Mimar Ahu Yüksel, “Hayatın her anını aşkla yaşıyor ve her mekânı aşk ile tasarlıyorum” cümlesiyle de işine olan tutkusunu gözler önüne seriyor. Başarısının, işine duyduğu aşktan olduğunu ifade ederek fark yaratan projelere imza atan Ahu Yüksel, sayısız konut ve ticari projeleri hayata geçirerek tüm projelerinde tarzını gözler önüne serdi. Odak noktasının daha çok iş yapmak değil, daha çok memnuniyet sağlamak olduğunu dile getiren başarılı iç mimar, dinamik ekibiyle birlikte müşterilerine her zaman yenilikler de sunuyor. Doğru, hızlı ve kaliteli iş yaparak her türlü ticari aksiyona uzun vadeli bakarak binlerce referansa sahip olan Artero Design Kurucusu ünlü İç Mimar Ahu Yüksel, sektöründeki özgün tarzıyla Pırlanta Kadınlar arasındaki yerini aldı.

NEDEN SEÇTİK:
Mimari ve iç mimari alanında sağladığı üst segment kalite ve hizmet anlayışıyla çalışmalarını yürüterek ve sürdürülebilir/çevre dostu yerel malzeme kullanarak doğayı ve çevreyi koruyor. İşini büyük bir aşkla yaparak mesleğinde fark yaratan başarılı iş kadını, müşteri memnuniyeti ve sunduğu yeniliklerle de alanında öne çıkıyor.
 

Ahu Yüksel

Ahu Yüksel: Mimaride Çığır Açıyor Ahu Yüksel
Ahu Yüksel: Mimaride Çığır Açıyor Ahu Yüksel
Ahu Yüksel: Mimaride Çığır Açıyor Ahu Yüksel
Ahu Yüksel: Mimaride Çığır Açıyor Ahu Yüksel