Amacımız Dünya Çapında Herkesin Hayatını İyileştirmek ve Herkese Sağlıklı Yaşam ve Beslenmeyi Sevdirmek

Amacımız Dünya Çapında Herkesin Hayatını İyileştirmek ve Herkese Sağlıklı Yaşam ve Beslenmeyi Sevdirmek Amacımız Dünya Çapında Herkesin Hayatını İyileştirmek ve Herkese Sağlıklı Yaşam ve Beslenmeyi Sevdirmek

Dünya Çapında Ünlülerin Beslenme ve Fitness UzmanI, Kyani Bilimsel Danışma Kurulu Üyesi Mark Macdonald, Kyani Nitro Nutrition Sağlıklı Beslenme ve Yaşam Hareketinin Türkiye lansmanını Klass’a anlattı.  

Kyani, 2005 yılında ABD’de kendi sektörlerinde başarılarını kanıtlamış üç iş insanı tarafından kurulduğundan beri doğal içeriklerin yüksek teknoloji ve bilim ile harmanlandığı, iyi bir yaşamı destekleyen gıda takviyesi ürünleriyle dikkat çekiyor. 50’yi aşkın ülkede hizmet veren ve Türkiye’de 2012 senesinde faaliyetlerine başlamış olan Kyani, dünya çapında başlattıkları Nitro Nutrition sağlıklı yaşam ve beslenme programı ile binlerce kişinin hayatına dokunmayı hedefliyor. Milyonlarca insana sağlıklı beslenme ve yaşamla ilgili tavsiyeler veren ünlü Beslenme ve Fitness Uzmanı, Kyani Bilimsel Danışma Kurulu Üyesi Mark Macdonald ile Kyani Nitro Nutrition programını ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye, zinde bir vücuda ve fit bir görünüme destek olan Kyani ürünlerini Klass okurları için konuştuk.Mark Bey, öncelikle okuyucularımız için kendinizi kısaca tanıtabilir misiniz?
Beslenme ve fitness uzmanıyım. Aynı zamanda Venice Nutrition’ın sahibi,New York Times’da en çok satan yazar (iki kez), Media Uzmanı, CNN, HLN, Fox, Global Media
Ve Amerikan Diyabet Derneği Büyükelçisiyim. Amacım dünya çapında herkesin hayatını iyileştirmek ve herkese sağlıklı yaşamı sevdirmek. Son 25 sene içerisinde 65 ülkeyi ziyaret ettim. Milyonlarca insana sağlıklı beslenme ve yaşamla ilgili tavsiyeler verdim ve onların hayatlarına dokundum. Türkiye’ye gelme amacım ise Kyani Nitro Nutrition adını verdiğimiz muhteşem bir hareketi burada da başlatmak. İnsanlara sağlıklı yaşamı ve beslenmeyi benimsetmeye odaklanıyoruz. Öncelikle insanların vücutlarındaki ödemleri atmalarına yardımcı oluyor ve vücuttaki kan dolaşımını hızlandırıyoruz. Kan şekeri seviyesini dengelemelerini sağlayarak hormonların dengelenmesine yardımcı oluyoruz. Sindirimi düzenleyip kolajen üretimini arttırıyoruz. Protein, karbonhidrat ve yağ dengesini düzenlerken onları doğru ve düzenli egzersize yönlendirip, sağlıklı tarifler sunuyoruz. Böylece diyet yapmadan istedikleri gıdaları tüketerek zinde bir yaşam ve fit bir görünüme sahip olabiliyorlar.

Peki, Kyani ile yollarınız nasıl kesişti?
Kyani ekibine 6 ay önce katıldım ama Kyani’yle olan iş birliğimizi 25 senelik tecrübemle destekliyorum. Kyani olarak 50’nin üzerinde ülkede azim ve tutku ile çalışıyoruz. Muhteşem bir plan geliştirip bu planı Kyani ürünleriyle zenginleştirdim. İnsanların sonuna kadar birbirine destek olmasını sağlayan kazan-kazan ilkesini benimsemiş topluluklar oluşturdum. Böylece dünya çapında rüzgâr gibi esen bir hareket başlattık, adına da Nitro Nutrition diyoruz.


Kyani Türkiye ve Kyani Nitro Nutrition programıyla neyi hedefliyorsunuz?
Öncelikle Nitro Nutrition elçileri yarattık. Dünya çapında ve Türkiye’de programa başlayanlar rekor sonuçlara imza attılar. Nitro Nutrition programının lansmanını Türkiye’de özel bir davet, basın toplantıları ve TV programları ile gerçekleştirdik. Gazete ve dergilerde de programla ilgili pek çok haberlerimiz yer alıyor. Pazarlama anlamında da programın benimsenmesi için çok fazla çalışma yaptık. Bizim için önemli olan şey dünya çapında büyük, azimli iş ortaklarımızın olmasıdır.Kyani’nin iş modeli e-ticaretin marka elçiliği ile harmanlandığı bir iş modelidir. İş ortaklarımız ve müşterilerimiz sayesinde Nitro Nutrition ile birçok hayata dokunacağız. Türkiye’de herkesin hayatına dokunup her yerde Nitro Nutrition’dan bahsederek insanların sağlıklı beslenme ve sağlıklı bir hayata adım atmalarını sağlayacağız. Bu program her yaştan insana ve her kitleye hitap ediyor. Programı lanse ettikten sonra yeni ürünlerle, fikirlerle ve benim yapacağım canlı yayınlarla, vereceğimiz koçlukla bu programı destekleyeceğiz. Biz henüz yeni başlıyoruz.

Nitro Nutrition programını daha detaylı anlatabilir misiniz?
Nitro Nutrition üç aşamadan oluşuyor. Bunlardan birincisi plan yapmak, ikincisi ürünlerle bunu desteklemek. Son aşama olan üçüncü aşama ise birbirine dokunan ve motive eden topluluklar yaratmak. Plan aşamasını ikiye ayırıyoruz; 1) 21 Günlük Yenilenme ki bu süreçte uzak durmamız gereken 8 gıda var ; Glüten, Soya, Peynir ve Yoğurt, Rafine Şeker, Yapay Tatlandırıcılar,Tuz, Alkol ve Gazlı İçecekler. Bu gıdaları 21 gün boyunca hayatımızdan çıkartıyoruz. Ancak korkmayın sonrasında azar azar bunları hayatımıza tekrar geri alacağız. 2) Aylık Hızlanma Programı…Önemli olan her 2 programı da Kyani Gıda Takviyeleri ve düzenli egzersiz ile desteklemek. Programı Nitro Nutrition diye konumlandırmamızın nedeni her şeyin nitrik oksitle başlaması. Nikrit oksit, 1998 yılında Nobel ödülü almış, bizlerin yaşam molekülü olarak bildiği bir moleküldür. Yaptığımız şey vücudunuzdaki nitro etkisini gördükten sonra plan yapıp, bu planı uygulamak, ürünlerle programı zenginleştirmek ve toplulukla birbirimizi motive etmek. Nitrit oksit vücuttaki kan dolaşımını hızlandıran bir molekül. Kan dolaşımı ise insanlar için bir can ve yaşam damarıdır. Örneğin Türk mutfağından en sevdiğiniz yemeklerden birisi olan kebabı yemenize rağmen çok iyi sonuçlar alabiliyorsunuz. Metabolizmanızı yenilemek ve hızlandırmak için vücudunuzu 21 günlü detoks programına alıyorsunuz ve yeniliyorsunuz. 21 gün yenilenme aşamasını geçtikten sonra 30 günlük aylık ilerleme planıyla da hem daha iyi bir yaşam sürüyorsunuz hem de metabolizmanızı hızlandırmış oluyorsunuz. Vücudunuzda sinerjik bir ortam yaratmak için her besini akıllı olarak tüketiyorsunuz. En güzeli de sizi her anlamda destekleyen ,sizin gibi programdan verim almak isteyen insanların olduğu bir aileye dahil oluyorsunuz.

Kyani ürünleri ile neleri yapabiliriz bu programda?
Bu programa öncelikle vücudunuzdaki nitrik oksit üretimini destekleyen Kyani Nitro Plus ile başlayabilir, böylece Nitro Etkisini vücudunuzda görürsünüz. Bu ürün vücudunuzdaki kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olurken, ödem ve toksinlerin atılmasına da destek olur. Planı uygulamaya başladığınızda bu plana Sunrise (Vitamin ve Mineral Takviyesi) ve Sunset (Omega 3) ürünleri dahil oluyor. Çünkü vücudunuzda dolaşan serbest radikalleri desteklemek için vitamin ve mineral desteğine, bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye ihtiyacınız olur. Sunrise i22 süper gıdadan ve 10 temel vitaminden oluşan, bağışıklık sistemini güçlendiren bir vitamin ve mineral takviyesi. Ayrıca tamamen doğal bir ürün. Sunset ise Omega 3 takviyesi sağlar ve ihtiyacınız olan Omega 3 miktarı Sunset’te bulunuyor. Bu iki ürün Nitro Plus ile birlikte ödemin atılmasını sağlarken kan dolaşımını da hızlandırır. Kyani Nitro Plus başladığınızda vücudunuz Nitrit Oksit üretimini arttırır ve kan dolaşımı hızlandırır. Ve sonraki en önemli adım ise vücudunuzdaki kan şekeri oranını dengelemek. Bunu da doğal bir protein desteği olan FIT20 ürünüyle yapıyorsunuz. Vücudun kas, kemik ve eklem gelişimi için kolajene ihtiyacı var. Özellikle yaş ilerledikçe vücudun kolajen üretimi düşüyor.  Bunu da Kyani HL5 ürünü ile kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bu ürünle sadece sağlıklı ve iyi bir cilde ve saçlara sahip olmuyorsunuz aynı zamanda kas ve kemik gelişiminizi de destekliyor ve sindiriminizi düzenliyorsunuz. Kyani On ürünümüz ise hayata daha net bakmanızı, berraklık ve zihinsel faaliyetinizi geliştirmenizi sağlayan doğal bir enerji içeceği. Bütün bu ürünlere baktığımızda hepsinin aslında ayrı bir faydası var. Tek yapmanız gereken başarılı olmak için bu plana başlamak, programı uygulamak, ürünleri kullanmak ve toplulukla birlikte birbirimizi motive etmek. Her aşamada yanınızda bir aile desteği göreceksiniz.
 

www.kyani.com

www.kyaniturkiye.com

https://www.youtube.com/c/Ky%C3%A4niTURKEY  (Kyani Turkey Youtube)

https://www.instagram.com/kyanicomturkiye/

https://www.instagram.com/nitronutritionlife/

https://www.instagram.com/markmacdonaldvn/

Mark Macdonald