Bağımlı Olunan Ne Varsa Bünyeden Silebiliyoruz

Bağımlı Olunan Ne Varsa Bünyeden Silebiliyoruz Bağımlı Olunan Ne Varsa Bünyeden Silebiliyoruz

Biorezonans Uzmanı Serengül Şahin Algan, danışanlarını bağımlılıklarından nasıl kurtardığını Klass’a anlattı.  

Vücudu, uyumlu ses dalgalarıyla kişilerin bünyesine zarar veren bağımlılık yapan maddeler ve hastalık yapan mikroorganizmaları yok eden Biorezonans cihazı aynı zamanda birden fazla hastalığı tedavi edebiliyor. Alternatif tıp ve Biorezonans Uzmanı Serengül Şahin Algan, Serenity İstanbul’da bağımlılığı olan danışanlarını biorezonans yöntemi ile sağlıklı bir yaşama döndürebiliyor bu yöntemle zayıflama terapisinden madde bağımlılığı terapisine birçok işlemi başarılı bir şekilde uygulayan Serengül Sahin Algan ile Serenity İstanbul’da verdiği hizmeti ve biorezonans cihazının özelliklerini klas okurları için konuştuk.

Biorezonans cihazı nasıl çalışıyor?
Cihaz elektrot kulaklık ve algılayıcı ile oluşan bir cihazdır. Elektrotları parmaklarına bağlıyoruz. Kulaklık takılıyor ve kişinin parmaklarından aldığımız sinyalleri kulaktan gelen ses dalgalarıyla nötrleştiriyoruz. Toplam 35-40 dakika sürüyor ve kişiye bağımlılık yapan maddeyi hangi maddeden rahatsızsa kişinin vücudundan o madde siliniyor. Cihazın en önemli özelliği bağımlılık yapan maddelerin yoksunluğunu hissettirmemesi. Örneğin zayıflama seansına giren biri iştahında kapanma ve gıdalara karşı saldırmama, normal diyet yaparken yapılan belirtilerin hiçbiri yaşanmıyor. Sigara bırakma seansına gelenler sigara yoksunluğu yaşamıyor. Diğer bağımlılıklar ve hastalıklarda aynı şekilde terapiden fayda görüyor

Ne tür uygulamalar yapıyorsunuz?
Biz yaptığımız uygulamayla organları tarıyoruz. Uyuşturucu bağımlısı ve sigara bağımlısı hastaların protokolleri aynıdır. Her iki durumda da akciğerler etkilenir. Beyin de çok etkilenir. Bu organların taramasını yapıyoruz. Onlara ters frekans yöntemini uyguladığımız zaman bu kişide nötrleme işlemi gerçekleşmiş oluyor. Nötrlemek istediğimiz maddeyi hedef alıyoruz. Bunu sadece zararlı maddeler için düşünmeyelim. Bağımlı olunan ne varsa bünyeden silebiliyoruz. Zayıflamak isteyen insanlara iştahlarının azalması için yardımcı oluyoruz. Hastalarımın hormonlarını taradığım için aynı zamanda onları sakin bir ruh haline kavuşturuyorum.

Hastalarınızın takibini nasıl gerçekleştiriyorsunuz?
Madde bağımlılığını ve zayıflama seansına gelen hastalarımızı haftalık olarak arıyoruz. Sürecin nasıl geçtiğini soruyoruz. Sigara bırakma seansında 48 saat kritik süreçtir. 24 ila 48 saat süre içinde arıyoruz. Sürecin nasıl ilerlediğini soruyoruz ve madde bağımlılığı hastalarımızı bir yıl boyunca takibimiz devam ettiriyoruz. Onları bağımlılıktan kurtarmak kadar normal yaşantıya döndürmek de önemlidir.

İnstagram: serenity.istanbul

Serengül Şahin Algan