Bahar Toprak: Yıl Boyunca Başarısına Başarı Kattı

Bahar Toprak: Yıl Boyunca Başarısına Başarı Kattı Bahar Toprak: Yıl Boyunca Başarısına Başarı Kattı

Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başaran Bahar Toprak, büyük bir takipçi kitlesine ulaşarak sosyal medyanın sevilen ve tanınan isimleri arasına adını yazdırdı. Moda ve makyaja dair bildiklerini takipçileri ile paylaşan, birçok firma ve markanın gözdesi olan Bahar Toprak’ın tarzı da takipçilerinin büyük beğenisini kazanıyor.    

Sosyal medya paylaşımları ile dikkatleri çekerek kısa sürede büyük bir takipçi kitlesine ulaşan başarılı İnfluencer Bahar Toprak, Londra Metropolitan Üniversitesi Sanat ve Tasarım Bölümü’nde aldığı eğitimin ardından Türkiye’ye dönerek Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Actor Stüdyo bölümünde eğitim aldı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin hayatının en büyük dönüm noktası olduğunu her fırsatta dile getiren ve yıllar önce tiyatro sahnesi ile tanıştığı zamanlarda Genco Erkal’ın hayatına dokunduğunu ve bu sebeple sanatın her zaman kendisi için büyük önemi olduğunu belirten Bahar Toprak, pandemi döneminde yaptığı sosyal medya paylaşımları ile de hatırı sayılır bir takipçi sayısına sahip. Başarılı influencer’ın eğlenmek amacıyla yaptığı paylaşımların büyük beğeni alarak dikkat çekmesi önemli marka ve firmalarla iş birliğini de beraberinde getirerek güçlü bir sosyal etki yarattı. Marka iş birlikleri ile içeriklerine de yeni bir soluk getiren Bahar Toprak, son olarak Kosifler Grup Turizm Yatırımları bünyesinde bulunan Şanlıurfa, Mardin, Konya ve Kütahya 'da bulunan Hilton Garden Inn Otellerinin kış sezonu tanıtım filmleri çekimlerinde ekran yüzü olarak başarısına başarı kattı.

NEDEN SEÇTİK:
Ürettiği ve paylaştığı videolar ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran başarılı İnfluencer Bahar Toprak, büyük beğeni kazanarak sosyal medyada saniyeler içinde etkileşim sağlıyor. Başarılı içerikleri ile güçlü bir sosyal etkiye sahip olan Bahar Toprak, birçok marka ve firmanın ilgisini ve dikkatini çekmeye devam ediyor.  
 

Bahar Toprak