Beslenme Düzenine ve Düzenli Spor Yapmaya Özen Gösteriyor

Beslenme Düzenine ve Düzenli Spor Yapmaya Özen Gösteriyor Beslenme Düzenine ve Düzenli Spor Yapmaya Özen Gösteriyor

İş ve sosyal yaşam dünyasının girişimci ruhlu isimlerinden Aslı Sipahi, davetlerdeki şıklığı, fit görünümü ve güzelliğiyle her daim farkını ortaya koyan bir isim. Mücevherler ve değerli taşlar üzerine uzmanlaşmış olan Aslı Sipahi, genetik şansının yanı sıra beslenme düzenine ve düzenli spor yapmaya özen göstererek fit görünümünü koruyor.  

Sosyal yaşam dünyasının şık ve zarif hanımları arasında her zaman güler yüzü ve girişimci kişiliğiyle ilgi toplayan Aslı Sipahi, bu özelliklerinin yanı sıra güzelliği ve fit görünümüyle de öne çıkan isimlerden. Kendine has tarzı ve düzgün fiziğiyle giydiği her kıyafeti kendine yakıştıran Aslı Sipahi, bu özelliklerini korumasının en önemli unsurunu düzenli beslenme ve spor olarak açıklıyor. Genetik olarak da şanslı olduğunu bu sayede yaptığı küçük kaçamakların kendisine kilo olarak dönmediğini belirten Sipahi, güne kahvaltıyla başlıyor.


CİLT BAKIMI ÜRÜNLERİNDE DOĞAL İÇERİKLİ ÜRÜNLERİ TERCİH EDİYOR.
Sporu da hayatından eksik etmeyen ünlü iş kadını haftanın belli günlerinde kahvaltı öncesi belli günlerinde ise öğle öncesinde özel antrenör eşliğinde çalışıyor. Binicilik sporuyla profesyonel olarak uğraşarak 1996 senesinde engel atlama branşında Türkiye Şampiyonu olan Aslı Sipahi tüm bunların yanında biniciliğe de devam ediyor. “Binicilik, benim hayatı düzenli yaşamamı sağlayan faktörlerden. Aslında bugünkü bakımlı ve fit görünüme ulaşmamı sağlayan disiplinli yaşama binicilik ile alıştım” diyen iş kadını güzellik sırrını böyle açıklıyor. Cilt bakımlarını da asla aksatmayan ve bu konuda profesyonel anlamda destek alan Sipahi, günlük bakımlarını ise kendisi yapıyor. Cilt bakımı ürünlerinde de seçici davranan iş kadını doğal içerikli ürünleri tercih ediyor. Şıklığı güzelliğin tamamlayıcısı olarak gören Aslı Sipahi kendisine yakışanı çok iyi bilerek giyinmesi ve doğru aksesuarlarla bütünleştirmesi ile tanınırken fit görünümüyle de her kıyafeti model gibi taşıyor.

 

Aslı Sipahi