Dr. Mehmet Erdoğan:Saç Ekiminde Çığır Açacak Ar-Ge Çalışmaları ve Yatırımlarda Bulundu

Dr. Mehmet Erdoğan:Saç Ekiminde Çığır Açacak  Ar-Ge Çalışmaları ve Yatırımlarda Bulundu Dr. Mehmet Erdoğan:Saç Ekiminde Çığır Açacak Ar-Ge Çalışmaları ve Yatırımlarda Bulundu

Dünyanın pek çok yerinden gelen hastalarını en iyi şekilde ağırlayarak kendilerini tercih eden hastalarının en kısa sürede, hızlı bir şekilde ihtiyaçlarının giderilmesini sağlayan Smile Hair Clinic Kurucu Ortağı Dr. Mehmet Erdoğan, tedavilerde tüm süreci bütüncül bir şekilde ele alarak ve saç ekimine vizyoner bir bakış açısı getirerek 2022 yılına büyük bir değer kattı.  

Saç ekiminde ilerleme tutkusu ile yılların tecrübesini FUE saç ekimi tekniklerine adapte ederek 2018 yılında Smile Hair Clinic’i kuran Smile Hair Clinic Kurucu Ortağı Dr. Mehmet Erdoğan, tedavilerde tüm süreci bütüncül bir şekilde ele alarak saç ekimine vizyoner bir bakış açısı getirdi. Ameliyat sırasında ve sonrasında hastalarının en üst düzeyde konforunu sayısız önlemle sağlayarak, hastalarının uzun vadedeki toplam dönüşümünü de her zaman yakından takip eden Dr. Mehmet Erdoğan, sektörüne kattığı yeniliklerle merkezinin dünyada ender kliniklerden biri haline gelmesinde büyük rol oynadı. Avrupa, ABD, Kanada, Avustralya gibi uzak ülkelerden de hasta ağırlayarak spesifik estetik işlemler yapan Dr. Mehmet Erdoğan, kendilerini tercih eden hastalarının en kısa sürede ve en hızlı şekilde ihtiyaçlarının giderilmesini sağladı. ‘Smile Hair Clinic Anayasası’nı ortaya koyarak bu süreçte standardizasyonu getirecek, operasyonunun başarısını daha da artıracak kalite süreçlerini de geliştiren başarılı Dr. Mehmet Erdoğan, ayrıca saç ekimi operasyonunda çığır açacak malzemelerin geliştirilmesi için ar-ge çalışmalarına ve yatırımlara da ağırlık vererek sektörüne büyük bir değer kattı.
 

Dr. Mehmet Erdoğan

Dr. Mehmet Erdoğan:Saç Ekiminde Çığır Açacak  Ar-Ge Çalışmaları ve Yatırımlarda Bulundu Dr. Mehmet Erdoğan