Dt.Sonay Öztan Gökhan: Yaptığı Her İşte Başarıyı Yakalıyor

Dt.Sonay Öztan Gökhan: Yaptığı Her İşte Başarıyı Yakalıyor Dt.Sonay Öztan Gökhan: Yaptığı Her İşte Başarıyı Yakalıyor

Nişantaşı ve Güngören’de bulunan kliniklerinde hastalarına kaliteli bir hizmet vererek binlerce kişiyi hayalindeki gülüşe kavuşturan, birçok ünlü ismin de en çok güvendiği diş hekimlerinden birisi olan SG Dental Estetik Kliniği Kurucusu Sonay Öztan Gökhan, gerek hastalarının beklentilerini en iyi şekilde karşılaması, gerek TV programlarına çıkarak seyircilerini diş sağlığı konularında bilinçlendirmesi gerekse kucakladığı onlarca ödülle bu yıl da ‘Türkiye’nin Pırlanta Kadınları’ndan biri oldu

SG Dental Estetik Kliniği Kurucusu Sonay Öztan Gökhan, Nişantaşı ve Güngören şubelerinde hastalarını son teknoloji cihazlar ile tedavi ederken danışanlarının mutluluğunu ve konforunu önceleyen hizmet anlayışını benimseyerek, kliniğine gelen danışanları ile kurduğu güçlü ilişki sayesinde de her zaman beklentileri başarılı bir şekilde karşılıyor. Bu yönüyle alanında öne çıkarak pek çok ödülü kucaklayan ve ‘Ödüllerin Kraliçesi’ unvanını alan ünlü Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan, sosyal yaşam dünyasının da en çok güvendiği ve başvurduğu diş hekimlerinde akla gelen ilk isimlerden oluyor. Televizyon programlarına sık sık katılarak diş sağlığı konusunda merak edilen birçok konuya açıklık getiren başarılı diş hekimi, seyircilerinin merak ettiği konuları da yanıtlayarak akıllarda tek bir soru işareti bırakmıyor. SG Dental Estetik Kliniği Kurucusu ve ünlü Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan, birçok farklı sosyal sorumluluk projesi içerisinde yer alarak alkışları toplarken insanların hayatlarına da dokunarak rol model oluyor.

NEDEN SEÇTİK:
Hastalarının ihtiyaçları ile beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak ve onlarla güçlü bir ilişki kurarak güvende hissetmelerini sağlıyor. TV programlarındaki konuşmaları ve birçok farklı sosyal sorumluluk projesi içerisinde faaliyet göstermesiyle de pek çok ödüle layık görülüyor.
 

Dt.Sonay Öztan Gökhan

Dt.Sonay Öztan Gökhan: Yaptığı Her İşte Başarıyı Yakalıyor Celal Ayyıldız-Sonay Öztan Gökhan
Dt.Sonay Öztan Gökhan: Yaptığı Her İşte Başarıyı Yakalıyor Dt.Sonay Öztan Gökhan
Dt.Sonay Öztan Gökhan: Yaptığı Her İşte Başarıyı Yakalıyor Dt.Sonay Öztan Gökhan
Dt.Sonay Öztan Gökhan: Yaptığı Her İşte Başarıyı Yakalıyor Dt.Sonay Öztan Gökhan