Ebru Öztekin:Yaptığı Satışlarla Gayrimenkul Sektöründe En İddialı İsimlerden Biri Oldu

Ebru Öztekin:Yaptığı Satışlarla Gayrimenkul Sektöründe En İddialı İsimlerden Biri Oldu Ebru Öztekin:Yaptığı Satışlarla Gayrimenkul Sektöründe En İddialı İsimlerden Biri Oldu

Gayrimenkul sektörüne hayatını adayarak hiç usanmadan, yıkılmadan kurumsal esnaf kültürüyle birlikte ve başarı odaklı yaşam şekliyle beraber çok çalışan başarılı iş kadını, müşterilerinin güzel yatırımlar yapmasına vesile olarak kazanç elde etmesini sağladı. 10 yıl sigorta sektöründe çalıştıktan sonra gayrimenkul alanında hızlı bir yükseliş yaşayarak başarısını aldığı ödüllerle kanıtlamış bir isim olan ünlü Gayrimenkul Danışmanı Ebru Öztekin, müşterilerinin güzel yatırımlar yapmasına vesile olarak alanının 2022 yılında en iddialı isimlerinden oldu.  

Ulusoy Holding’de 10 yıl sigortacılık departmanında çalıştıktan sonra kendi sigorta acentesini kurarak ticaret hayatına atılan ve çok güzel başarılar elde eden ünlü Gayrimenkul Danışmanı Ebru Öztekin, sigorta sektöründeki başarılı çalışmalarını gayrimenkul sektöründe de göstermiş bir isim. Gayrimenkule hayatını adayarak hiç usanmadan, yıkılmadan kurumsal esnaf kültürüyle birlikte ve başarı odaklı yaşam şekliyle beraber çok çalışan başarılı iş kadını, müşterilerinin güzel yatırımlar yapmasına vesile olarak kazanç elde etmesini sağladı. “İddialıyız çünkü kendimize inanıyoruz ve işimizi dürüst yapıyoruz” sözleriyle iddiasını ortaya koyan ve kurmuş olduğu ekibiyle birlikte varlığı ve zenginliği yaşayan Ebru Öztekin çoğu zaman görmeden bile ev satabilmesiyle iddiasını tekrar gözler önüne serdi.

DERECELERİYLE BAŞARISINI KANITLIYOR
Dünya çapında 180.000’den fazla danışmanı ile dünyanın en fazla danışmana sahip gayrimenkul franchise markası olan Keller Williams’da çalışmalarına devam eden Ebru Öztekin, 2021’de İstanbul’da bütün Keller Williams ofislerinde ekip olarak satış adedi birincisi, Türkiye’de ise satış adedi üçüncüsü olarak sektöründeki başarısını ispatladı. “Biz ihtiyaç analizlerini çok detaylı ve doğru bir şekilde duygulara dokunarak yapıyoruz. Müşterilerimize bir fayda sağlayabilmek ilk amacımız. Ve satma konusunda gerçekten iddialıyız, ben iddialıyım. Hava atmıyoruz gerçekten satıyoruz.” diyerek hem müşterilerine fayda sağlama amacında olduğunu ifade eden hem de maksimum 30 ile 45 gün arasında satış yaparak iddiasını kanıtlayan Ebru Öztekin, sektöründe en iyisi olabilmek için devam ettiği mücadeleyle 2022’ye büyük bir değer kattı.

 

Ebru Öztekin

Ebru Öztekin:Yaptığı Satışlarla Gayrimenkul Sektöründe En İddialı İsimlerden Biri Oldu Ebru Öztekin