Emel Onur:Miami’de Ev Almanın Ayrıcalıklı Kesime Ait Olmadığını Herkese Gösterdi

Emel Onur:Miami’de Ev Almanın Ayrıcalıklı Kesime Ait Olmadığını Herkese Gösterdi Emel Onur:Miami’de Ev Almanın Ayrıcalıklı Kesime Ait Olmadığını Herkese Gösterdi

Türk yatırımcıları Miami’de ev sahipliği yapma yolundaki çalışmalarını hızlandırarak Miami’deki en yeni, avantajlı ve en ilgi çeken projeleri Türk yatırımcılarla buluşturan Lead Consulting Group CEO'su Emel Onur, Türkiye’de ilk defa verilen Amerikan Milli Emlakçılar Derneği resmi akreditasyonu olan ‘Satış Temsilcisi Uzmanı – SRS’ sertifika kursunu İstanbul’da vererek 2022’ye büyük bir değer kattı.  

Amerika’da 30 yıldan uzun süredir profesyonel kadrosuyla Türk kadınının gücünü ve girişimciliğini en güzel örneklerle gösteren, ABD’nin en başarılı gayrimenkul danışmanlarından Lead Consulting Group CEO'su Emel Onur, Miami’deki en yeni, avantajlı ve en ilgi çeken projeleri Türk yatırımcılarla buluşturmaya devam ediyor. Dört yıl üst üste Amerikan Milli Emlakçılar Derneği Türkiye, Lübnan ve Birleşik Arap Emirlikleri Global Elçisi olarak görev yapan Emel Onur, 2022 yılında bu görevini başarı ile tamamlayarak Türk yatırımcıları Miami’de ev sahibi yapma yolundaki çalışmalarını hızlandırdı. Son zamanlarda Downtown Miami’de çok büyük bir kentsel dönüşüm yaşandığını belirterek Amerika’nın en büyük ikinci karma projesinde Türkleri ev sahibi yapmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen başarılı İş İnsanı Emel Onur, Miami gayrimenkul piyasasında pek çok Türk yatırımcının dahil olduğu, giderek artan bir alıcı akışına da sahne olduğunun müjdesini verdi. Son zamanlarda sadece Ankara, İstanbul ve İzmir gibi üç büyük şehirden değil Denizli, Şanlıurfa, Gaziantep ve Adana’dan da müşterilerinin arttığını ve Türk yatırımcının artık Miami’de ev almanın sadece ayrıcalıklı bir kesime ait olmadığını göstermekte elinden gelen her çabayı sarf ettiğini söyleyen Emel Onur, bu çabasıyla sektörünün önde gelen isimlerden biri olduğunu açıkça kanıtladı.

‘SATIŞ TEMSİLCİSİ UZMANI – SRS’ SERTİFİKA KURSUNU VERDİ
Florida Emlakçılar Derneği’nin tek Türk yönetim kurulu üyesi olan Emel Onur, her ne kadar global elçi görevinden ayrılsa da yine de meslektaşlarına elinden gelen her şekilde yardım etmeye devam edeceğini söyleyerek verdiği sözü tuttu.  TEMFED ve mekik.org’un düzenlediği ve Türkiye’de ilk defa verilen Amerikan Milli Emlakçılar Derneği resmi akreditasyonu olan ‘Satış Temsilcisi Uzmanı – SRS’ sertifika kursunu İstanbul’da veren Emel Onur bu örnek davranışıyla büyük alkış topladı. Hem Türk yatırımcıları Miami’de ev sahibi yapmaya hem de Türk meslektaşlarıyla, Amerikan Milli Emlakçılar Derneği bünyesinde edinmiş olduğu bilgi ve deneyimleri de paylaşarak onlara katkı sağlamaya devam edeceğini dile getiren ve hedefleri için hiç durmadan büyük bir azimle çalışmalarına devam eden başarılı İş Kadını Emel Onur, sektöründe ve insanların hayatlarında fark yaratarak 2022’ye büyük bir değer kattı.
 

Emel Onur

Emel Onur:Miami’de Ev Almanın Ayrıcalıklı Kesime Ait Olmadığını Herkese Gösterdi Emel Onur