Emine Himmetoğlu: Holistik Cilt Bakımı ile Kişiye Özel Odalarda Rahatlatıcı Bir Ambiyansta Tüm Stres Noktalarından Arınabiliyorsunuz

Emine Himmetoğlu: Holistik Cilt Bakımı ile  Kişiye Özel Odalarda Rahatlatıcı Bir Ambiyansta Tüm Stres Noktalarından Arınabiliyorsunuz Emine Himmetoğlu: Holistik Cilt Bakımı ile Kişiye Özel Odalarda Rahatlatıcı Bir Ambiyansta Tüm Stres Noktalarından Arınabiliyorsunuz

Allure Beauty Deluxe Kurucu Ortağı Emine Himmetoğlu, Üst Düzey Hizmet Anlayışını ve Sundukları Hizmetleri Klass’a Anlattı.  

Allure Beauty Deluxe Kurucu ortağı Emine Himmetoğlu, Allure Beauty Deluxe olarak üst düzey bir hizmet anlayışına sahip olduklarını belirterek danışanlarına eşsiz bir deneyim sunduklarını ifade ediyor.  Emine Himmetoğlu, yeni nesil bütünsel bakım ile danışanlarına ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor ve tamamen kişiye özel hizmet verdiklerinin altını çiziyor. ‘Holistik Cilt Bakımı’ ile kişiye özel odalarda rahatlatıcı bir ambiyansta danışanlarının tüm stres noktalarından arındığını belirten başarılı iş kadını,
müşteri memnuniyeti odaklı bir prensip ile çalışmalarını gerçekleştirdiklerini dile getiriyor.  Reçetesi ve uygulaması tamamen kendisine ait olan ‘Holistik Cilt Bakımı’nın yeni nesil bütünsel bir bakım olduğu söyleyen Emine Himmetoğlu, Allure Beauty Deluxe’de bilinen cilt bakım merkezlerinin aksine tüm donanımsal özelliklerin natürel tercih edildiğini belirterek sundukları hizmetleri Klass okuyucularıyla paylaştı.

Emine Hanım, Allure Beauty Deluxe danışanlarına hangi hizmetleri sunuyor?
Allure Beauty Deluxe, Face Spa projesi başta olmak üzere, güzelliğe dair tüm medikal estetik uygulamalarla misafirlerine lüks ve konforu bir arada sunuyor. Merkezimizde, Holistik Cilt Bakımı, Procare XP, Frozen Body, Frozen Eyes, Em Squat, Eximia, Frozen Face Pro Max, Profacial Vortex Cilt Bakımı alanlarında hizmetler ve uygulamalar sunmaktayız.
Danışan konforunu her şeyin üstünde tutuyoruz bu yüzden A kalite hizmet anlayışına sahibiz. FDA onaylı son teknoloji cihazlarımız ile kişiye özel VIP hizmetler sunmaktayız.  Kişinin problemlerine yönelik hizmetler sunuyoruz ve problemleri çözüme kavuşturuyoruz.

Kişiye özel hizmetleriniz nelerdir?
Kişiye özel odalarımızda konforu ön planda tutarak rahatlatıcı bir ambiyans yarattık. Son derece sakin ve doğada olduğunuz hissine kapılabileceğiniz büyüleyici bir atmosferde danışanlarımıza unutulmaz bir deneyim yaşatıyoruz. Face Spa katımıza inerken sizi doğal su sesleri ile karşılıyoruz. Suyun şifalı ses tınılarından faydalanıyoruz. Her oda kişiye özel olmakla birlikte detoks etkisinde bir rahatlama sağlıyoruz. VIP hizmet anlayışı sunuyoruz. Tüm danışanlarımızın duşları, lavaboları, özel olarak hazırlanacakları kişisel alanları odalarında kendilerine ait olarak bulunmaktadır.

‘HOLİSTİK CİLT BAKIMI’ RUH, BEDEN, ZİHİN VE CİLT SAĞLIĞINI HEDEFLEYEN VE DİNLENDİREN BİR FACE SPA PROJESİDİR.
Allure Beauty Deluxe bünyesinde sunduğunuz ‘Holistik Cilt Bakımı’ uygulaması çok rağbet görüyor. Holistik Cilt Bakımı nedir?

 ‘Holistik Cilt Bakımı’ ruh, beden, zihin ve cilt sağlığını hedefleyen ve dinlendiren bir Face Spa projesidir. Uzak Doğu’da uygulanan, günümüzde pek güncellenmemiş, tamamen kendi reçetelerimiz ile oluşturduğumuz yeni nesil bir bütünsel bakımdır. Danışanlarımız tarafından çokça tercih edilen Holistik Cilt Bakımı uygulamamız ile fark yaratıyoruz. Reçetesi ve uygulaması tamamen bana aittir. ‘Holistik Cilt Bakımı’ nefes terapileri ile başlar, içerisinde medikal cilt temizliği ve yüz yogası bulunur. Ayak meridyen tabanlarından tepe baş noktasına, saç köklerine kadar frekanslarla tarama ve masaj işleminden oluşur.

‘SAÇ KÖKLERİNE HEM BAKIM YAPAR, DEVAMLILIĞI GELDİĞİNDE DE SAÇ KÖKLERİNİZİ CANLANDIRIR’
Holistik bakım anlayışı kişiye nasıl uygulanır?

Biz özel bitki kök hücreleri içeren ve solüsyonlarla derinlemesine yapılan cilt bakım uygulamalarıyla danışanların konforu ve rahatlamayı hissedebilecekleri bir şifalandırma sağlıyoruz. Başlangıçta ayak meridyen tabanlarından başlayıp tepe baş noktasına kadar meridyen masajıyla ve nefes terapileri ile devam edip, özel terapi yağlarıyla ve belirli aralıklarla saç köklerinize uyguluyoruz. Saç köklerine hem bakım yapar, devamlılığı geldiğinde de saç köklerinizi canlandırır. Tüm lenf drenajını ve kan dolaşımını harekete geçiriyoruz. Bütünsel olmasının anlamı budur. Cilde; ten, saçlar, nefes terapileri, aromatik yağlar ve şifalı taşlarında etkisi ile beraber ruh ve beden olarak da rahatlama ve şifalandırma sağlıyoruz. Tüm stres odaklarından arındırıyoruz.  

Hangi ürünleri kullanıyorsunuz ve bu ürünlerin özellikleri nelerdir?
Image Skincare ile çalışıyoruz. Holistik Cilt Bakımı içinde kişiye özel hazırladığımız destekleyici aromatik yağlarımız var. Bu yağlardan faydalanıyoruz. Özel ayurveda yataklarını kullanıyoruz. Kişinin problemlerine yönelik çözüm sunan ürünler tercih ediyor ve kullanıyoruz. Hizmetlerden önce analiz gerçekleştiriyoruz ve ne yapacağımıza, hangi yöntemleri uygulayacağımıza profesyonel uzmanlar eşliğinde karar veriyoruz.

‘UYGULAMA VE BAKIMLARIMIZIN HER BİRİNE AİT ÖZEL ŞİFALI TAŞLARI, ÖZEL MASKELERİ, ÖZEL AROMATİK YAĞLARI VAR’
Allure Beauty Deluxe’ın rahatlatıcı bir etkiye sahip olduğunu söylediniz. Bu etkiyi nasıl sağladınız?

Kişiye özel odalarımız son derece rahatlatıcı bir etkiye sahip. Tavanlarımızda uyku perdeleri, aksesuarları, kapıları ve donanımları tamamen natürel tercih ettik. Uygulama ve bakımlarımızın her birine ait özel şifalı taşları, özel maskeleri, özel aromatik yağları var. Kişi analizi sonrası danışanın durumuna göre tedavi edici özel aromatik yağlarla uygulama yapıyoruz. Reçetesini doğrudan ben yazdığım için burada alınan hizmetin birebir aynısını başka bir merkezde almanız mümkün değil.

İnstagram: allurebeautydeluxe
 

Emine Himmetoğlu

Emine Himmetoğlu: Holistik Cilt Bakımı ile  Kişiye Özel Odalarda Rahatlatıcı Bir Ambiyansta Tüm Stres Noktalarından Arınabiliyorsunuz Emine Himmetoğlu